Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

ÇEKİLİŞ VAR! 3 Temmuz 2024 - DSGN Bilişim Çekiliş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AleriyaSama

VArcane Family
.
Web sitesi
www.vsro.org

Herkese Merhaba! Sevgili Vsro.ORG Ailesi!

@Dsgn sponsorluğunda sizler için güzel bir çekiliş düzenlemekteyiz.

@Dsgn 'nin sizler için sunduğu 1x sunucu çekilişi hakkında bilgi vermek isteriz.

Sunucu Bilgileri (1x) (1 Aylık)

İşlemci:Intel® Xeon®E-2236 8CORE
Bellek: 64GB DDR4
Disk: 200GB NVME SSD
Bant: 1 GBIT/s.
Ücretsiz DDoS Koruması.
Uptime: %99,99.

Lokasyon: Fransa Ovh Lokasyon

Vsro.ORG Yönetimi olarak eğer ki server sahibiyseniz "1 aylık (Konu Ana Sayfa Sabiti (Istatistik Plus))" eğer ki server sahibi değilseniz "1 aylık "Premium" üyelik" verilecektir!

Çekilişe Katılım Şartlarımız!

- Konuyu "Beğenip" yorum olarak "Katılıyorum" yazmanız gerekmektedir.
- Multi hesaplar ile çekilişi katılmak YASAKTIR! ( Tespit edilmesi durumunda tespiti edilen bütün hesapların çekilişi geçersiz sayılacaktır. )
Çekiliş Süremiz Totalde 7 Gün Olacak Şekilde Planlanmıştır. ( Çekilişin Bitiş Tarihi " 10 Temmuz 2024 " )

Not : Çekiliş sonucu discord sunucumuz içerisinde ses kanalı ve youtube üzerine video atılarak sizlere sunulacaktır.

Herkese başarılar diler!

VArcane Yönetimi Olarak
İyi günler dileriz.

@Dsgn 'nin sizler için sunduğu 1x sunucu çekilişi hakkında bilgi vermek isteriz.

Ücretsiz DDoS Koruması.

--> Vsro.ORG olarak eğer ki server sahibiyseniz "1 aylık (Konu Ana Sayfa Sabiti (Istatistik Plus))" eğer ki server sahibi değilseniz "1 aylık "Premium" üyelik" verilecektir!

- Multi hesaplar ile çekilişi katılmak YASAKTIR! ( Tespit edilmesi durumunda tespiti edilen bütün hesapların çekilişi geçersiz sayılacaktır. )
Çekiliş Süremiz Totalde 7 Gün Olacak Şekilde Planlanmıştır. ( Çekilişin Bitiş Tarihi " 10 Temmuz 2024 " )

Not : Çekiliş sonucu discord sunucumuz içerisinde ses kanalı ve youtube üzerine video atılarak sizlere sunulacaktır.

Herkese başarılar diler!
VArcane Yönetimi Olarak
İyi günler dileriz.
Katılıyorum

Katılıyorum.

Herkese bol şans. (Opsiyonel)

Ücretsiz DDoS Koruması.

Vsro.ORG Yönetimi olarak eğer ki server sahibiyseniz "1 aylık (Konu Ana Sayfa Sabiti (Istatistik Plus))" eğer ki server sahibi değilseniz "1 aylık "Premium" üyelik" verilecektir!

Herkese başarılar diler!

VArcane Yönetimi Olarak
İyi günler dileriz.
Katılıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt