Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

regin
zeopanel boş
vsupload kguardedgeakademi
regin

vSRO Çözüldü Agent Server Token id

Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
Token Timeout! [token id: 1, jid: 1, elapsed: 11406 ms (created: 9100890, cur: 9112296)] Agent serverda bu hatayı alıyorum oyuna ıd pw yazdıktan sonra bir süre sonra c9 veriyor

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
6,254
Ödül Puanları
213
Burada <<<< ki konuda çözüm verilmiş. Çözüm olmazsa Hamachi IP4 üzerinden kurup keyfinize bakın.

Oyla 0

Dsgn

Oyun,Edit ve Danışmanlık Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,772
Ödül Puanları
113
Token Timeout! [token id: 1, jid: 1, elapsed: 11406 ms (created: 9100890, cur: 9112296)] Agent serverda bu hatayı alıyorum oyuna ıd pw yazdıktan sonra bir süre sonra c9 veriyor
id pw yazdıktan sonra oyuna giriş sağlıyormu ?
id pw yazdıktan sonra oyuna giriş sağlamadan atıyorsa agent server firewalda port aktifmi?
tüm hepsi aktif varsayıyorum guard kullanıyormusun client içinde guard dosyaları mevcutmu

Oyla 0
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
id pw yazdıktan sonra oyuna giriş sağlıyormu ?
id pw yazdıktan sonra oyuna giriş sağlamadan atıyorsa agent server firewalda port aktifmi?
tüm hepsi aktif varsayıyorum guard kullanıyormusun client içinde guard dosyaları mevcutmu
Sağlamıyor guard kullanmıyorum

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.