Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

vSRO Çözüldü Alex Town Portal BSR

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MMTD
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MMTD

.
Alexin içindeki north ve south ta bulunan teleportların bsrsini bilen varmı Map editor programından bakmak istiyorum ama data dosyasında ki "North Africa" dosyasında boşluk olduğu için o klasörün içindeki bsrleri açamıyorum bilen varsa söyleyebilir mi?

Textdata içerisin de bulunan TeleportBuilding.txt içerisin de alex teleportlarına bakıp .bsr yolunu bulabilirsin.

Oyla 0
Textdata içerisin de bulunan TeleportBuilding.txt içerisin de alex teleportlarına bakıp .bsr yolunu bulabilirsin.
Baktım onlara aklıma ilk o geldi ama nasıl yapılmış hiç bir fikrim yok XXX yazıyor aynıları Jangan DW ve Hotan için de yapılmış

Oyla 0
Geri
Üst Alt