Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

vSRO Paylaşım Blender - .BSK .BAN .BMS Blender Plugin

Hades

Developer
.
Türk Lirası
3.75₺
Herkese hayırlı bayramlar dilerim

Sizlere Silkroad için Blender plugini paylaşımı yapacağım. Plugin bana ait değildir. İyi kullanımlar dilerim
Paylaşım Adı:​
Blender plugin​
Paylaşım İçeriği:​
Plugin​
Download:​

Bu pluginle yapabilecekleriniz;
  • BMS(Kaplamalar ile birlikte) import
  • BAN(Animasyon) import
  • BSK(İskelet) import
Blender version 4.1

tesekkur denedim göstermiyor import kısımında 4.1 de bozuk olabilir birde importu gösterse bile import etsen bile export olmadan birşey yapsanda geri çeviremezsin birşey ekleyemezsin silkroada

tesekkur denedim göstermiyor import kısımında 4.1 de bozuk olabilir birde importu gösterse bile import etsen bile export olmadan birşey yapsanda geri çeviremezsin birşey ekleyemezsin silkroada
Ben blenderdan anlamıyom ama importu tersine çevirsek export edermi acaba sonuçta dosyaları okurken kullandığı yöntemleri yazarkende kullanabilir. Pythondan anlayan varsa geliştirip kullanabilir belki referans olabilir, Ayrıca paylaşırsada on numara olur herkes yararlansın

Geri
Üst Alt