Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

vSRO Çözüldü Database arıyorum

Başka bir forumdan indirdiğim databaseyi kurdum survival bölgesine warp ile gidiyorum hareket edemiyorum addwp oluşturuyorum gitmeye çalışıyorum sağ altta success yazıyor ama gitmiyor bir de mesela konsoldan avatar ya da premium çıkartırıyorum başka itemlerde çıkardım onlarda aynı sorun var yerden itemi alamıyorum hata veriyor ne yapmamı önerirsiniz bildiğiniz önerebileceğiniz böyle survival arena shambala karkadan khulod ekli olan bir database varm ı önerebilecek var mı

@PerseVerace. kocaeliden miş yardımcı ol arkadaşa :D
Kocaeli Yuvacıktan selamlar 😂 Yerdem itemleri neden alamıyorum ne sebeb olur

@EfsaneSro @DragonSlayer ITEM_EVENT_AVATAR olanları yerden alabiliyorum ama ITEM_MALL_AVATAR olanları alamıyorum ki sadece avatar ile de kalmıyor mesela premium event olanı alıyor İtem mall olanı almıyor The selected item cannot be obtained hatası veriyor

toplama tuşunu değiştirmiş olabilirmisin

veya yerden almaya yasaklı itemdir belki :D
hangi itemleri alamıyorsun

Forumda paylaşılmış bir çok veritabanı var. Birini seçebilirsiniz... tatmin etmezse, imzamda ki konuyu da inceleyebilirsiniz.
Sizler daha iyi bilirsiniz forumda bulunan hangi veritabanı daha iyi mesela birisini kuruyorum eline shield aldığım da oyundan atıyor başkasını kuruyorum yerden iten almıyor yukarıda hata yazısını yazdım survival gidiyorum warp ile hareket etmiyor çok sorunlar var hiç olmazsa bildiğiniz bir veritabanı varsa önerebilecek olduğunuz çok sevinirim @Hades @TALENT @iMonarch @EfsaneSro

Süre olduğu için yazamıyorum @DragonSlayer
Veritabanı için ne kadar istiyorsun özelden yazabilir misin hades sizi önermiş konjda lütfen dm

Sizler daha iyi bilirsiniz forumda bulunan hangi veritabanı daha iyi mesela birisini kuruyorum eline shield aldığım da oyundan atıyor başkasını kuruyorum yerden iten almıyor yukarıda hata yazısını yazdım survival gidiyorum warp ile hareket etmiyor çok sorunlar var hiç olmazsa bildiğiniz bir veritabanı varsa önerebilecek olduğunuz çok sevinirim @Hades @TALENT @iMonarch @EfsaneSro
DragonSlayerin satışta olan veritabanını düşünmeni öneririm internette free olan dblerin çoğunda sorun yaşarsın en azında sağlam bir altyapıyla bu işe gireceksen kesinlikle @DragonSlayer 'in veritabanından yararlanmanı söyleyebilirim

Serkan abi bu işin doğayeni mutlaka kullanmanı tavsiye ederim.

Süre olduğu için yazamıyorum @DragonSlayer
Veritabanı için ne kadar istiyorsun özelden yazabilir misin hades sizi önermiş konjda lütfen dm
Eğer sıkıntısız Bu işi yapmak istiyorsanız Ve bu işin devamlılığını düşünüyorsanız @DragonSlayer ile veya @iMonarch ile görüşebilirsin

Başka bir forumdan indirdiğim databaseyi kurdum survival bölgesine warp ile gidiyorum hareket edemiyorum addwp oluşturuyorum gitmeye çalışıyorum sağ altta success yazıyor ama gitmiyor bir de mesela konsoldan avatar ya da premium çıkartırıyorum başka itemlerde çıkardım onlarda aynı sorun var yerden itemi alamıyorum hata veriyor ne yapmamı önerirsiniz bildiğiniz önerebileceğiniz böyle survival arena shambala karkadan khulod ekli olan bir database varm ı önerebilecek var mı
internete paylaşılan hiç bir db sorunsuz güvenilir değil ama bana göre zevki riski burada :) survail arena ekli çok db var karkadan uniqleride shambla ilk kez duyuyorum :)

Geri
Üst Alt