Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

KO Paylaşım [Detaylı Anlatım] Clan Savaşı (Clan War) Komutları ve Kod Yapılandırması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan TALENT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

TALENT

ᴅᴇᴠᴇʟᴏᴘᴇʀ
.
Web sitesi
www.vsro.org
Türk Lirası
25.25₺
Merhaba Sevgili vSRO.Org Ailesi!

Bu anlatımda, oyunda Klan Savaşı (Clan War) sistemini başlatmak ve sonlandırmak için gerekli komutlar ve kod yapılandırmalarını sizlerle paylaşıyorum. Bu sistem, GM’lerin iki klan arasında savaş başlatmasını ve sonuçlandırmasını sağlayan bir yapıdır. Eğer bu sistem üzerinde çalışıyorsanız, aşağıdaki adımları takip ederek kendi sunucunuzda kolayca kurabilirsiniz.O Halde adım adım ilerleyerek bu sistemi eklemeye başlayalım :giggle::

Bu adımları izleyerek sunucunuzda Clan Savaşı sistemini ekleyebilirsiniz Yardımcı olması dileğiyle, bol savaşlar!

Keyifli
Ziyaretçiler için gizlenmiş link,görmek için Giriş yap veya üye ol.
lar...

Geri
Üst Alt