Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

KO Paylaşım [Detaylı Anlatım] Skill Eklemek/Düzenlemek

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan TALENT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

TALENT

ᴅᴇᴠᴇʟᴏᴘᴇʀ
.
Web sitesi
www.vsro.org
Türk Lirası
25.25₺
Merhaba Sevgili vSRO.ORG Ailesi!
Bu rehberde Knight Online oyununda yeni bir skill ekleme işlemlerini adım adım anlatacağım. MAGIC tablosundaki skillerin nasıl düzenleneceğinden, ilgili MagicType tablolara skill eklemeye kadar tüm detayları bulacaksınız. Her aşamada hangi alanın ne anlama geldiğini açıklayarak anlaşılır bir şekilde ilerleyeceğim. Aşağıdaki rehberi takip ederek oyuna yeni bir skill ekleyebilir ve gerektiğinde mevcut skilleri düzenleyebilirsiniz. Tüm bu işlemler sırasında her adımı dikkatle takip edin.Başlayalım...

Dikkat: Her adımı dikkatle uygulayın ve dosya düzenlemelerinizi mutlaka yedekleyin.

Skill Eklemek İçin İlk Adım: MAGIC Tablosu

Knight Online'da skillerin kaydedildiği en önemli tablolardan biri MAGIC tablosudur. Bu tabloda tüm skiller ve onların özellikleri yer alır. Şimdi burada yeni bir skill ekleyip, hangi alanların ne işe yaradığını açıklayalım. MAGIC tablosunda özellikle MagicType_1'den MagicType_9'a kadar çeşitli skill grupları vardır ve her biri farklı sınıflara aittir.

MAGIC Tablosuna Skill Ekleme

MAGIC tablosunda yeni bir satır açarak skill bilgilerini eklemeye başlayalım. Bu tabloda dikkat edilmesi gereken sütunlar şunlardır:

MAGIC Tablolarına Bağlı Olarak MagicType Eklemeleri

Buff Tiplerinin Tanımı

MagicType_4 tablosu gibi Buff skillerinin bulunduğu tablolarda ise bazı ekstra alanlar var. Bu alanların anlamları:

TBL Dosyaları ile Çalışmak

Bu adımları takip ederek oyuna yeni bir skill ekleyebilir ve gerektiğinde mevcut skilleri düzenleyebilirsiniz. Her adımı dikkatle uygulayın ve dosya düzenlemelerinizi mutlaka yedekleyin.

Keyifli
Ziyaretçiler için gizlenmiş link,görmek için Giriş yap veya üye ol.
lar...

Geri
Üst Alt