Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

Satış Dsgn Oyun ve Edit Hizmetleri Fransa Lokasyon Kaliteli ve Müşteri Odaklı Hizmet 7/24 Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmeti

Sunucunun kurulumundan files, db konusundaki sorularıma kadar her konuda destek alabildim, teşekkürler sorunsuz hizmet için @Dsgn

Sunucunun kurulumundan files, db konusundaki sorularıma kadar her konuda destek alabildim, teşekkürler sorunsuz hizmet için @Dsgn
Rica ederim, elimden gelen bilgi desteğini sağlamak için buradayım. Sorunsuz hizmet asla yoktur; hatalar oluşabilir, ama bunu çözüme ulaştıracak ve anlık müdahale edecek biri olduktan sonra gerisi teferruattır. :)

Daha hizmet almaya başlamadan bile sorularıma verdiği anlık cevaplar ve yardımlar. Sunucumun kurulumunda kafasını şişirsem dahi her soruma en net cevapları ve hizmeti aldım verdiğiniz hizmetten dolayı teşekkürler Dsgn ailesi

Estağfurullah öğrenmek için sorulan her sorular bizi sadece mutlu eder oyununuzda başarılar dilerim :)
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Daha hizmet almaya başlamadan bile sorularıma verdiği anlık cevaplar ve yardımlar. Sunucumun kurulumunda kafasını şişirsem dahi her soruma en net cevapları ve hizmeti aldım verdiğiniz hizmetten dolayı teşekkürler Dsgn ailesi

Geri
Üst Alt