Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

Satış Dsgn Oyun ve Edit Hizmetleri Fransa Lokasyon Kaliteli ve Müşteri Odaklı Hizmet 7/24 Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmeti

Edit sunucusunu almış bulunmaktayım her şeyi bir kenara bırakıyorum sorduğum her soruya dürüst ve samimi bir şekilde aldığım cevaplar yeter de artar bile benim için. Kendisine bir kere daha teşekkür ediyorum.

Edit sunucusunu almış bulunmaktayım her şeyi bir kenara bırakıyorum sorduğum her soruya dürüst ve samimi bir şekilde aldığım cevaplar yeter de artar bile benim için. Kendisine bir kere daha teşekkür ediyorum.
Rica ederim biz teşekkür ederiz :)

Edit makinası olarak en uygun fiyattan denemeye aldım.. Makinaya girdim ki her şeyini kurmuş bile..
Ellerine sağlık @osbo
Hizmetten yana sıkıntınız olmasın çok ilgili. <3

Edit makinası olarak en uygun fiyattan denemeye aldım.. Makinaya girdim ki her şeyini kurmuş bile..
Ellerine sağlık @osbo
Hizmetten yana sıkıntınız olmasın çok ilgili. <3
Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz ☺️

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Hayırlı Satışlar. Kurulum Konusunda Çağ Atlamış Bir Firma Güvenilir.:)
Memnun kalmanıza sevindim teşekkür ederim

Geri
Üst Alt