Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

regin
zeopanel boş
vsupload kguardedgeakademi
regin

Dsgn

Oyun,Edit ve Danışmanlık Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,772
Ödül Puanları
113
Müşteri deneyimi çok iyi gece 5'te bile yazsam geri dönüş yapılıyor anında kaliteli işçilik teşekkürler.
Rica Ederim benim uyduğum ve uyandığım saati kendim dahi bilmiyorum kısa sürede dönüş sağlanıyor el telefona ve bilgisayara düşüyor :)

Dsgn

Elite
Alınan Beğeni
2,772
Ödül Puanları
113
Ellerine sağlık hemen teslim aldım teşekkürler dsgn bilişim😊
Rica ederim ortalama bir kurulum 1-2 saat arası oluyor baştan sona olduğu için daha hızlı olmaya çalışacağım :)

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Sunucu edit işlerinde gösterdiğiniz özveri ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim DSGNBILISIM. Sizin bilgi ve tecrübeniz sayesinde projelerimiz sorunsuz bir şekilde ilerliyor. Desteğiniz ve rehberliğiniz, ekibimiz için büyük bir değer. İyi ki varsınız!

Dsgn

Elite
Alınan Beğeni
2,772
Ödül Puanları
113
Sunucu edit işlerinde gösterdiğiniz özveri ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim DSGNBILISIM. Sizin bilgi ve tecrübeniz sayesinde projelerimiz sorunsuz bir şekilde ilerliyor. Desteğiniz ve rehberliğiniz, ekibimiz için büyük bir değer. İyi ki varsınız!
Rica ederim elimizden geleni yapmaya hazırız hayalleriniz gerçek olması için biz her daim buradayız ☺️

Alınan Beğeni
76
Ödül Puanları
18
Sunucular tertemiz çalışıyor, aktif olarak kullanıyorum çok memnunum . Uzun süre de çalışmayı düşünüyorum , çalışmak için de herkese öneririm . Bol kazançlar iyi çalışmalar .

Dsgn

Elite
Alınan Beğeni
2,772
Ödül Puanları
113
Sunucular tertemiz çalışıyor, aktif olarak kullanıyorum çok memnunum . Uzun süre de çalışmayı düşünüyorum , çalışmak için de herkese öneririm . Bol kazançlar iyi çalışmalar .
Teşekkür ederim. Gerekli donanıma sahip ve yeterli OVH sunucularını size sunmaya elimizden gelen gayreti göstermeye devam ediyoruz. Hayırlı işleriniz sizlere de olsun.

Sauvignon

Elite
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
3
Aldığım sunucudan memnunum tavsiye ederim problem çıkmadığı sürece DSGN ile devam:)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.