Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

vSRO Çözüldü Edit yapmaya yeni başladım. Yardım arıyorum.

Merhabalar,

Bir çok şeyi merak ediyorum edit konusunda fakat tecrübem yok ve video izleyerek sadece az bir bilgi alabiliyorum sorularım var aklıma takılan şeyler ve ilerleyişimi geliştireceğini düşündüğüm şeyleri edit konusunda bilgili olan sizlere danışmak isterim. Sadece yardım etmek amaçlı bana ulaşabilir misiniz ?

İlgilendiğin için teşekkür ederim, Açıkcası dosyada bir şeyleri bozmaktan korkuyorum. Yedek alıp ilerliyorum ama ya bir problem çıkarsa diye bazı şeylere girişmeye korkuyorum :D düzeltemeyeceğimi biliyorum

İşlemleri yapmadan önce database'lerin yedeğini aşağıdaki program ile alın.
vSro SQLBackUp
VirusTotal

Onun dışında, client üzerinde bulunan pk2 dosyalarını da işlemden önce bir klasöre yedek olarak kopyalayın. Yanlış bir işlem yaparsanız yedeklerinize kolaylıkla dönüp kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Bu forumun amacı, insanların yardım istemek için konular açabilmesidir. Senin şimdi yaptığın gibi, bilen arkadaşlar da bu konulara bildiklerini aktarırlar. Forumda ihtiyacın olan her şey vardır. Google'da arama yaptığında bile ilgili konular çıkar. Sadece sorunun ne olduğunu belirtmen yeterli olacaktır.

Aleyküm selam,

foruma hoşgeldin.Forumda istediğin tarz eğitim konuları,bilgileri mevcuttur.Takıldığın yer yada sormak istediğin birşey olursa konu açmaktan çekinme.Bilgisi dahilinde olan ve müsait olan arkadaşlar geri dönüş yapıp seni konun hakkında bilgilendirebilirler.Ayrıca VArcane Discord sunucumuza gelerek aktif chat alanından hızlıca geri dönüşler alabilirsin.Tekrar hoşgeldin. Keyifli forumlar.:)

Edit yapmaya yeni başladıysan hata yapmaktan ve bozmaktan korkmayın birşeyleri bozacaksınız ki öğrenebilesiniz yoksa bilgin ctrl+c , ctrl+v den ibaret olur hata ve yapamadıkların için konu açıp beklemen yeterli olur şimdiden iyi çalışmalar

Geri
Üst Alt