Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

regin
zeopanel boş
vsupload kguardedgeakademi
regin

vSRO Çözüldü Eternity Files Eventler

MMTD

.
Alınan Beğeni
97
Ödül Puanları
28
Eternity DB'den eventleri çektim sorunsuz bir şekilde bütün eventleri çalıştırabiliyorum ama bir türlü "KILLCOUNTER" sistemini çalıştıramadım maxiguard'da gerekli olan bütün triggerlar aktif SQL üzerinde gerekli yerlere gerekli prosedürleri ekledim hepsini doğru yaptığıma eminim ama event içerisinde çalıştıramıyorum. New query yapıp manuel olarak istediğim karaktere istediğim puanı gönderebiliyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim.

Çözüm
Ben bütün yöntemleri denedim bu arada bütün her şeyi silip bunu denedim bu dahi çalışmadı

IF (@WorldID = 116)
Begin
exec MaxiGuard_User.._AddItemToChest @KillerCharID,ITEM_SILK_SCROLL_100,1,1
end
Killercharid kısmına charname de yaptım hatta öldürdüğüm charın idsini yazıp o charla karşı takımdakini öldürdüm yine item göndermedi
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Öğlen ekran SS atarım

@Hades

1719082552927.png

İşaretlediğim yerdeki değişkeni sil veya başka bir prosedürden bu prosedüre bir yonlendirme varsa şu şekilde değiştir; @Action tinyint = 0

Sorun bundan kaynaklanıyor. sonu _EDIT olan prosedürleri düzenlerken dikkatli olmalısınız diğer prosedürler her restartta bir yenileniyor ama bu prosedürler yenilenmiyor. Maxiguardla...

Dorth

.
Alınan Beğeni
331
Ödül Puanları
63
[_OnCharKillLog_EDIT] Triggeri kontrol edebilirsin burada karakter öldürüldüğünde KillCounter puan sayamaya başlar Evente start veren Prosedürü olması gerekir ''exec MaxiGuard_User.dbo._MakeNewKillCounter 'Survival', 1, 25580'' Start Prosedürüne bu komutu girebilirsin.

Zamanlayıcıyı da ayarlayabilirsin
EXEC MaxiGuard_User.._MakeNewTimer 600, 1, 25580;

Oyla 0

MMTD

.
Alınan Beğeni
97
Ödül Puanları
28
sorun şu ki maxiguard trigger ayarları sayfasından _OnCharKillLog_EDIT kısmı aktif deneme amaçlı başka bir şey yazdım o da çalışmıyor sorun bende mi maxiguardda mı anlamadım

Deneme amaçlı bu kodu deniyorum yine olmuyor
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
1,239
Ödül Puanları
93
Problemin maxiguardda olduğunu sanmıyorum eventlarım için kullanıyorum boyle bir sorunla karşılaşmadım daha önce. IF @WorldID kontrolunun dışına yazıp denermisin cheste item göndermeyi veya Prosedürün komple ekran fotoğrafını atarmısın
_OnCharKillLog_EDIT'in

Oyla 0

Dorth

.
Alınan Beğeni
331
Ödül Puanları
63
sorun şu ki maxiguard trigger ayarları sayfasından _OnCharKillLog_EDIT kısmı aktif deneme amaçlı başka bir şey yazdım o da çalışmıyor sorun bende mi maxiguardda mı anlamadım

Deneme amaçlı bu kodu deniyorum yine olmuyor
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Region ile dene birde
IF @RegionID = 25580
BEGIN
EXEC MaxiGuard_User.dbo._IncreaseKillCount @KillerCharName
end otomatik olarak o bölgede öldürdüğünde puanlar yazacaktır

Oyla 0

MMTD

.
Alınan Beğeni
97
Ödül Puanları
28
Problemin maxiguardda olduğunu sanmıyorum eventlarım için kullanıyorum boyle bir sorunla karşılaşmadım daha önce. IF @WorldID kontrolunun dışına yazıp denermisin cheste item göndermeyi veya Prosedürün komple ekran fotoğrafını atarmısın
_OnCharKillLog_EDIT'in
Ben bütün yöntemleri denedim bu arada bütün her şeyi silip bunu denedim bu dahi çalışmadı

IF (@WorldID = 116)
Begin
end
Killercharid kısmına charname de yaptım hatta öldürdüğüm charın idsini yazıp o charla karşı takımdakini öldürdüm yine item göndermedi

Öğlen ekran SS atarım

@Hades
1719082552927.png

Oyla 0

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
1,239
Ödül Puanları
93

IF (@WorldID = 116)
Begin
end

Öğlen ekran SS atarım

@Hades

1719082552927.png

İşaretlediğim yerdeki değişkeni sil veya başka bir prosedürden bu prosedüre bir yonlendirme varsa şu şekilde değiştir; @Action tinyint = 0

Sorun bundan kaynaklanıyor. sonu _EDIT olan prosedürleri düzenlerken dikkatli olmalısınız diğer prosedürler her restartta bir yenileniyor ama bu prosedürler yenilenmiyor. Maxiguardla bir ilgisi yok

Oyla 0
Çözüm

MMTD

.
Alınan Beğeni
97
Ödül Puanları
28
Onu ben eklemedim bu arada ilk defa o prosedürü kullancaktım action komutu normalde ne işe yaradığını biliyorum da orijinalde var dimi
Ekli dosyayı görüntüle 18939

Sorun bundan kaynaklanıyor. sonu _EDIT olan prosedürleri düzenlerken dikkatli olmalısınız diğer prosedürler her restartta bir yenileniyor ama bu prosedürler yenilenmiyor. Maxiguardla bir ilgisi yok

Oyla 0

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
1,239
Ödül Puanları
93
Onu ben eklemedim bu arada ilk defa o prosedürü kullancaktım action komutu normalde ne işe yaradığını biliyorum da orijinalde var dimi
orjinalde yok

Sorun çözüldü mü? çözüldüyse geri dönüş yapın aksi takdirde benden forum kuralları gereğince uyarı alacaksınız.

Oyla 0

MMTD

.
Alınan Beğeni
97
Ödül Puanları
28
Birazdan deneyecem işlemi

@Hades'in yardımları için teşekkür ederim sorun çözülmüştür.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.