Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

Alış Event Satın Alınacak

Türk Lirası
0.00₺
Merhaba bir kaç uygun fiyata event satın almak istiyorum kendimi geliştirmeye çalışıyorum çok yüksek fiyatlar maalesef veremem guard konusunda da sıkıntı yok hangi guardda çalışan uygun fiyatlı event varsa almak istiyorum ama sanırım guard olarak en çok tutulan maxiguard o yüzden öncelik maxiguardda çalışan event olabilir ama daha düşük fiyatlı olarak farklı guardda çalışan varsa onu tercih edebilirim :)

Merhaba,

birşeyler öğrenme çabanı takdir ediyorum ve öğrenme sürecinde yardımcı olası adına
Ziyaretçiler için gizlenmiş link,görmek için Giriş yap veya üye ol.
buraya bırakıyorum..Bu alanda deneyimli arkadaşlar geri dönüş yapacaktır mutlaka.

Ziyaretçiler için gizlenmiş link,görmek için Giriş yap veya üye ol.

Merhaba bir kaç uygun fiyata event satın almak istiyorum kendimi geliştirmeye çalışıyorum çok yüksek fiyatlar maalesef veremem guard konusunda da sıkıntı yok hangi guardda çalışan uygun fiyatlı event varsa almak istiyorum ama sanırım guard olarak en çok tutulan maxiguard o yüzden öncelik maxiguardda çalışan event olabilir ama daha düşük fiyatlı olarak farklı guardda çalışan varsa onu tercih edebilirim :)
vsroplus :) şuan piyasada ilk 3 guard arasında site üzerinde ayar bırakan tek guard tabi biraz sql procedure bilgisine ihtiyaç var ama ayarlama yapmak diğerlerine göre daha kolay ücretsiz kendin uğraşarak bile yapabilirsin

vsroplus :) şuan piyasada ilk 3 guard arasında site üzerinde ayar bırakan tek guard tabi biraz sql procedure bilgisine ihtiyaç var ama ayarlama yapmak diğerlerine göre daha kolay ücretsiz kendin uğraşarak bile yapabilirsin
maxiguard daha çok tutulmuş ama onda bu şekilde eventler yok aradaki fark nedir peki sizin öneriniz ne olur

KguardEDGE ile çalışmak istersen istediğin eventi yazabilirim , özelden yazabilirsin.
Ama bunun öncesinde satın alma konusunda tavsiye ederim ama ben olurum ama bir başkası event algoritmasının içeriğine tamamen hakim olmalısın aksi takdirde yapmanında oynatmanında anlamı kalmaz.
Anlık olarak bir sorun oluştuğunda nerelere müdahele etmen gerektiğini yada kontrol etmen gerektiğini bilmeniz gerekiyor.

Geri
Üst Alt