Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

serica
zeopanel kguard
ROLLET cleopatra
vsupload kguardedgeakademi
VDSMARKET

vSRO Çözüldü FGW dc sorunu

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Arkadaşlar merhaba flame mountain fgw giriyorum 1.envye kadar herşey sorunsuz ilerliyor envy sorunsuz şekilde spawn oluyor daha sonrasında ilk spawn olan uniqueye atak yaptığımda client crash oluyor fakat ben atak yaptığımda değil o bana atak yaptığında client crash oluyor. Daha önce böyle bir problemle karşılaşan oldu mu?

Cüppeli Amet

AA
Elite
Alınan Beğeni
79
Ödül Puanları
28
Filter kullaniyor musunuz? Tahminen unique sizi target olarak aldiginda charin ustunde gozuken cikan kirmizi ok efekti bulunmadigi icin oluyor. Eger filter varsa panelden bu ayari kapatabilirsiniz ya da kendiniz eklemelisiniz

Oyla 0
Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Filter kullaniyor musunuz? Tahminen unique sizi target olarak aldiginda charin ustunde gozuken cikan kirmizi ok efekti bulunmadigi icin oluyor. Eger filter varsa panelden bu ayari kapatabilirsiniz ya da kendiniz eklemelisiniz
Çok teşekkür ederim filter panelinden kapattım düzeldi. Önünüzde saygıyla eğiliyorum hocam 😄

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,527
Ödül Puanları
113
Arkadaşlar merhaba flame mountain fgw giriyorum 1.envye kadar herşey sorunsuz ilerliyor envy sorunsuz şekilde spawn oluyor daha sonrasında ilk spawn olan uniqueye atak yaptığımda client crash oluyor fakat ben atak yaptığımda değil o bana atak yaptığında client crash oluyor. Daha önce böyle bir problemle karşılaşan oldu mu?
eger acmak ıstıyosan onu hatada almak ıstemıyorsan actıgında sunu yapıcaksın
skilleffect.txt gir bunu arat SYSTEM_AGGRO daha sonra service 0 oluyor genelde başındaki sayı 1 olarak değiştir
sorunun cozulur artık tum unıqler sana vurduklarında crash yemezsin guard panelinden kapatmana gerek kalmaz

22.png

Oyla 0
Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
eger acmak ıstıyosan onu hatada almak ıstemıyorsan actıgında sunu yapıcaksın
skilleffect.txt gir bunu arat SYSTEM_AGGRO daha sonra service 0 oluyor genelde başındaki sayı 1 olarak değiştir
sorunun cozulur artık tum unıqler sana vurduklarında crash yemezsin guard panelinden kapatmana gerek kalmaz
Çok teşekkür ederim. Vsroplus kurulum rehberinde bu konu vardı maxiguarda geçince burayı atlamışım. aklıma da gelmedi fgwde başıma gelince fgwde bug sandım.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.