Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

vSRO Yardım FGW Reward Değiştirme ( item görünmüyor )

shadow

.
Merhabalar, fgw itemlerini _RefQuestRewardItems üzerinden değiştirmeyi biliyorum ve burada 11dg için power itemleri 15dg yaptığımda sorun yok görünüyor ama ben hediyeye başka bir şey eklemek istiyorum.
Örn; scroll ekleyeceğim 3-4 farklı yada coin ekleyeceğim. Bunları eklediğimde reward tablosu oyundan kartları açtığımda boş görünüyor bir türlü çözemedim budurum hakkında bilgisi olan yardım edebilecek olan var mı?

Merhabalar, fgw itemlerini _RefQuestRewardItems üzerinden değiştirmeyi biliyorum ve burada 11dg için power itemleri 15dg yaptığımda sorun yok görünüyor ama ben hediyeye başka bir şey eklemek istiyorum.
Örn; scroll ekleyeceğim 3-4 farklı yada coin ekleyeceğim. Bunları eklediğimde reward tablosu oyundan kartları açtığımda boş görünüyor bir türlü çözemedim budurum hakkında bilgisi olan yardım edebilecek olan var mı?
Merhaba hocam

1729110379143.png

Server Files içerisinde "Script\VIETNAM" içerisinde görsel olarak attığım kısımları .lua'ya çevirip editleme yapmanız gerekmekte diye biliyorum.

Eğer ki bu konu hakkında detaylı bir fikre sahip olan varsa konu içerisine bekliyoruz :)

Oyla 0
Merhaba hocam

Ekli dosyayı görüntüle 19754

Server Files içerisinde "Script\VIETNAM" içerisinde görsel olarak attığım kısımları .lua'ya çevirip editleme yapmanız gerekmekte diye biliyorum.

Eğer ki bu konu hakkında detaylı bir fikre sahip olan varsa konu içerisine bekliyoruz :)
Cevabınız için teşekkür ederim. Bu kısımdaki dosyalaru .lua çevireceğim bir program varmıdır acaba?

Oyla 0
İtemclass'larını değiştirmen lazım scroll için. Oranın class'ı weapon için çalışıyor diye hatırlıyorum.

Oyla 0
İtemclass'larını değiştirmen lazım scroll için. Oranın class'ı weapon için çalışıyor diye hatırlıyorum.
Evet benimde aklıma gelmişti akşam iş çıkışı bakıyım classları aynı yapıyım diye düşünmüştüm umarım çözülür. Çözüm olursa bilgi vereceğim.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Maalesef itemclass ve type kısımlarını ayarlasamda olmadı scrollar gösteremedim o alana. Çözüm yolu bilen varsa sorunum devam etmekte :(

Oyla 0
Geri
Üst Alt