Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

110 Cap JoySilkroad | 110 Cap CH & EU | ISRO System | Full Activity & Job Based | Happy Event | Beta 14.09.2024 | G.O 18.10.2024

inq8g26.png
tplfwow.png

8fzi499.png
4ujr6nr.png

g81m751.png
m4lffui.png

Merhaba serverınızda başarılar dilerim güzel bir oyun olması dileğiyle

Ayrıca konunuzu onayladım en yakın sürede bizimle web sitenize paylaşıp web sitenize Vsro.ORG Backlink eklemeyi unutmayınız :)

Merhaba serverınızda başarılar dilerim güzel bir oyun olması dileğiyle

Ayrıca konunuzu onayladım en yakın sürede bizimle web sitenize paylaşıp web sitenize Vsro.ORG Backlink eklemeyi unutmayınız :)
Merhaba, iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederiz websitemiz aktif olduğunda Vsro.ORG Backlink mutlaka olacaktır. :)
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Merhaba hayırlı geceler dilerim. Umarım güzel bir oyun deneyimi olur.
Hayırlı geceler, bizim isteğimizde tam olarak bu güzel bir oyun deneyimi sunmak çok teşekkürler.

Merhaba,

Hayırlı olsun, bol playerlar dilerim... :giggle:
Destekleriniz için çok teşekkürler.

Serveriniz hayırlı olsun, tanıtım konusu çok kaliteli olacak. Projenizde bir o kadar kaliteli duruyor ve umuyorum çok başarılı, dolu dolu serverleriniz olur. 🙏☺️

Serveriniz hayırlı olsun, tanıtım konusu çok kaliteli olacak. Projenizde bir o kadar kaliteli duruyor ve umuyorum çok başarılı, dolu dolu serverleriniz olur. 🙏☺️
güzel dilekleriniz için çok sağ olun, inşallah Silkroad'ın eski özlemini tekrar gidereceğiz. :)

Server hayırlı olsun umarım uzun ömürlü olur🔥
Çok sağ olun niyetimiz ve düşüncemiz bu işe başlamadan öncede böyleydi inşallah böyle devam edecek. 🔥

Geri
Üst Alt