Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

regin
zeopanel boş
vsupload kguardedgeakademi
regin

vSRO Çözüldü Merhaba Arkadaşlar 13DG İtem Ekledim Fakat Oyun ici Konsoldan cıkmıyor

cerber35

.
.
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
13 Dg İtemler Gördügünüz Gibi Ekli

Vsro.png

Fakat Oyunu Actıgımda Konsolu Code Araştırımdıgında Cıkmıyor

SRO[2024-05-19 17-54-15]_66.jpg

textdata_equip&skill İsimlerinide Ekledim data map ve partlicesde entrege Ettim Fakat Olmadı Yardımcı Olucak Arkadaşalara Şimdiden Teşekkür Ederim Saygılarımla

MarsEDIT

Premium
.
.
Alınan Beğeni
1,277
Ödül Puanları
93
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
ITEM_EU_DAGGER_13 yazz F3 e bass kral

Mico

.
Alınan Beğeni
2,591
Ödül Puanları
113
konsola sadece dagger yaz arat sonra 1-13 degre daggerler cıkıcaktır düzgün ekliyse 13 degre 1 den 13 degreye kadar cıkar saten veya staff tstaff felanda yazıpda f3 basıp aratabilirsin düzgün ekli degilse cıkarmaz

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
274
Ödül Puanları
63
DBtomedia yapacaksın son itemdataxxx.txt kontrol et oraya aktarmıyorsa göremezsin ayrıca kullandığın DBtomedia da en son itemdata45000.txt çıktı alıyordur bunuda dbtomedia içinden düzeltmelisin SQL okuma satırını değiştir veya yeniden ekle.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.