Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

vSRO Paylaşım Mob Slot Değiştirme

Gördüm ve burada paylaşmak istedim

SQL:
USE SRO_VT_SHARD
  DECLARE @CodeNameOld VARCHAR(256) = 'MOB_TK_BONEGENERAL'
    DECLARE @CodeNameNew VARCHAR(256) = 'MOB_SD_AKERU'

DECLARE @Table_01 TABLE ([dwTacticsID] INT) INSERT @Table_01 SELECT [Tab_RefTactics].[dwTacticsID] FROM [SRO_VT_SHARD].[dbo].[Tab_RefTactics] WITH(NOLOCK) JOIN [SRO_VT_SHARD].[dbo].[_RefObjCommon] WITH(NOLOCK) ON [Tab_RefTactics].[dwObjID] = [_RefObjCommon].[ID] WHERE [_RefObjCommon].[CodeName128] = @CodeNameOld
    WHILE EXISTS (SELECT (1) FROM @Table_01)
    BEGIN
        DECLARE @TacticsIDOld INT = (SELECT TOP (1) [dwTacticsID] FROM @Table_01)

DECLARE @Table_02 TABLE ([dwTacticsID] INT) INSERT @Table_02 SELECT [Tab_RefTactics].[dwTacticsID] FROM [SRO_VT_SHARD].[dbo].[Tab_RefTactics] WITH(NOLOCK) JOIN [SRO_VT_SHARD].[dbo].[_RefObjCommon] WITH(NOLOCK) ON [Tab_RefTactics].[dwObjID] = [_RefObjCommon].[ID] WHERE [_RefObjCommon].[CodeName128] = @CodeNameNew
        WHILE EXISTS (SELECT (1) FROM @Table_02)
        BEGIN
            DECLARE @TacticsIDNew INT = (SELECT TOP (1) [dwTacticsID] FROM @Table_02)

UPDATE [SRO_VT_SHARD].[dbo].[Tab_RefNest] SET [dwTacticsID] = @TacticsIDNew WHERE [dwTacticsID] = @TacticsIDOld

DELETE @Table_02 WHERE [dwTacticsID] = @TacticsIDNew
        END

DELETE @Table_01 WHERE [dwTacticsID] = @TacticsIDOld
    END

Geri
Üst Alt