Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

vSRO Çözüldü Sadece set partlar için scroll

Fushiguro

Elite
Türk Lirası
0.00₺
Selamlar,

Bir upgrade sistem üzerinde çalışıyorum ama istediğim scrollu bir türlü yapamadım . İstediğim şey sadece Kullanılabilen itemin üzerinde kullanılabilen sağ tıkla ve iteme kullanması ve return atması Return işini çözebilirim fakat TypeID leri ne yaptıysam itemin üzerini kullanamadım devil süresi uzama scrolldan filan kopya çekmeye çalıştım fakat oda devil gibi algılıyor ve kullanmıyor.

Eğer TypeID ler için bilginiz varsa herkes için aydınlatıcı bir şey olur.

Yardımlarınız için teşekkürler.

Selamlar,

Bir upgrade sistem üzerinde çalışıyorum ama istediğim scrollu bir türlü yapamadım . İstediğim şey sadece Kullanılabilen itemin üzerinde kullanılabilen sağ tıkla ve iteme kullanması ve return atması Return işini çözebilirim fakat TypeID leri ne yaptıysam itemin üzerini kullanamadım devil süresi uzama scrolldan filan kopya çekmeye çalıştım fakat oda devil gibi algılıyor ve kullanmıyor.

Eğer TypeID ler için bilginiz varsa herkes için aydınlatıcı bir şey olur.

Yardımlarınız için teşekkürler.
Maxiguardla yapabilirsin kullanıyorsan canlı şekilde

_CustomGenderSwitch tablosu ile

o şekilde yapamazsın ama değiştirmek istediği itemi üzerindeyken değiştirmesini sağlayabilirsin
örneğin
slot = 6 weapon
slot = 7 Shield
seklinde scrolu sağtıklatıp üzerindeki iteme yönlendirebilirsin
maxiguardda dediğin gibi bir sistem var sanırım normal yoldan yapamazsın ama

o şekilde yapamazsın ama değiştirmek istediği itemi üzerindeyken değiştirmesini sağlayabilirsin
örneğin
slot = 6 weapon
slot = 7 Shield
seklinde scrolu sağtıklatıp üzerindeki iteme yönlendirebilirsin
maxiguardda dediğin gibi bir sistem var sanırım normal yoldan yapamazsın ama
1727896753267.png

Mantık olarak bence de öyle bir yönlendirme mantıklı olur attığım görsel de de bütün eşyaların slotunu öğrenebilirsiniz hocam :)

istediğim şey devil extesion gibi bir scroll şekli yapmak
@Thor dediği tabloyu inceleyebilirsin, devil extension gibi itemin üzerine sağ tıklayarak kullanınca canlı olarak değiştiriyor. Maxiguard dokümanlarında nasıl çalıştığı anlatılıyor. Gender scrollardan birini kopyalayıp _CustomGenderSwitch tablosuna eski item yeni item min plus gibi değerleri girip upgrade sistemini yapabilirsin

öncelikle yardımlarınız için teşekkürler bunun bu kadar kolay olabileceğini tahmin etmediğimden zor yollara başvurdum konu açmakta terettüt etmiştim ama iyi ki açmışım maxiguard'da bulunan özellik sayesinde _CustomGenderSwitch ekleme yaptım ve basit şekilde çözüldü çok teşekkür ederim yardımınız için

Geri
Üst Alt