Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

vSRO Çözüldü SMC login problem

sanırım gm hesap gırmıyor farklı db denedım farklı smc fıles denedım olmuyor gırıs yapıyorum resımdekı gıbı kalıyor cert de bu kodlar cıkıyor[gameserver bılerek acmadım clıent uyumsuz gereksız bır ton yuklenemedı hatası alıyordu kendı clıent extrac yapınca acıyor sıkıntı yok sorun smc logın de:DAdsız.jpg

sanırım gm hesap gırmıyor farklı db denedım farklı smc fıles denedım olmuyor gırıs yapıyorum resımdekı gıbı kalıyor cert de bu kodlar cıkıyor[gameserver bılerek acmadım clıent uyumsuz gereksız bır ton yuklenemedı hatası alıyordu kendı clıent extrac yapınca acıyor sıkıntı yok sorun smc logın de:DEkli dosyayı görüntüle 19528
konusundaki client files database deneyip tekrar dönüş sağlarmısın

Oyla 0
Geri
Üst Alt