Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

vSRO Çözüldü vplus guard yardım

atomik

.
Merhaba
kurulum yaptım
devit dll ayarldım herşey dam ama
gameserver.dll
nere ekleyecem bilemdim ilkes yaptım için +
oyunda acıtım sıkıkıntı yok
ama gameserver.dll eklemdim için galiba oyunda limint ayarı event ayarı işe yaramıyor yardım lütfen :D
1722503930855.png
1722503941618.png
1722503954421.png

Çözüm
Merhaba,

GameServer.dll dosyasını inject edebilmek için StudPe programına ihtiyacın var.Bu program ile dll inject işlemini yapabilirsin.Event sorununa gelicek olursak birçok event,event botlar oyuna girdiğinde aktif oluyor.Event botlarının aktif olduğuna yada varlığını daha sonra etkinliklerin zaman ayarlarının güncel olup olmadığını kontrol etmeni öneriyorum.

Keyifli forumlar.
studpe etim
tşk
Oyla 0
Merhaba
kurulum yaptım
devit dll ayarldım herşey dam ama
gameserver.dll
nere ekleyecem bilemdim ilkes yaptım için +
oyunda acıtım sıkıkıntı yok
ama gameserver.dll eklemdim için galiba oyunda limint ayarı event ayarı işe yaramıyor yardım lütfen :D
Ekli dosyayı görüntüle 19127
Ekli dosyayı görüntüle 19128
Ekli dosyayı görüntüle 19129
Merhaba,

GameServer.dll dosyasını inject edebilmek için StudPe programına ihtiyacın var.Bu program ile dll inject işlemini yapabilirsin.Event sorununa gelicek olursak birçok event,event botlar oyuna girdiğinde aktif oluyor.Event botlarının aktif olduğuna yada varlığını daha sonra etkinliklerin zaman ayarlarının güncel olup olmadığını kontrol etmeni öneriyorum.

Keyifli forumlar.

Oyla 0
Merhaba,

Keyifli forumlar.
studpe etim
tşk

Oyla 0
Çözüm
Geri
Üst Alt