Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

vSRO Çözüldü vSro Teleport Hatası

Merhaba, @EfsaneSro arkadaşımızın açtığı başlıktan teleport taşı eklemesi yaptım. İçerik tamamlandı. Jangana taşın yanına gidip taşa tıkladığımda bir sorun görünmüyor fakat select teleport area dediğimde client kapanıyor. DB veya txt eklentilerimde bir hata mı var acaba? Ben biraz taradım fakat bir sorun göremedim, bilen bir arkadaş tararsa çok memnun olurum.

Açıklama olarak belirttiğim alanları bire bir txt'lere kopyaladım ve patch başarılı olarak tamamlandı.

1726233543958.png

Çözüm
TeleportData.txt de id yanlış bu durumda 178 yerine 257 yazman gerekiyor ve codename GATE_ROADSRO_GATE olması lazım sanırım sorunun buradan kaynaklanıyor

DBToMedia ile teleportdata.txt, teleportbuilding.txt, teleportlink.txt dosyaları patch attır. Manuel bi şekilde txt dosyalarını editlemek bu şekilde sorunlara yol açabilir bırak program standart bi şekilde yapsın :D
TeleportData.txt de id yanlış bu durumda 178 yerine 257 yazman gerekiyor ve codename GATE_ROADSRO_GATE olması lazım sanırım sorunun buradan kaynaklanıyor

DBToMedia ile teleportdata.txt, teleportbuilding.txt, teleportlink.txt dosyaları patch attır. Manuel bi şekilde txt dosyalarını editlemek bu şekilde sorunlara yol açabilir bırak program standart bi şekilde yapsın :D

Oyla 0
Çözüm

Evet harikasın. Sorun kaynağı tam olarak söylediğin gibi. DBToMedia programını bir türlü kullanmak nasip olmamıştı. Bu vesileyle kullanmaya başlıyorum hocam hakikaten dediğin gibi şartmış. :D

Oyla 0
Geri
Üst Alt