Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

regin
zeopanel boş
vsupload kguardedgeakademi
regin

vSRO Paylaşım vSRO - Whatsapp Mesaj İletmek (Geliştiriciler İçin)

Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
Merhaba arkadaşlar,

Whatsapp üzerinden Üyelik dogrulama,çıkan sun itemleri kullancıya mesaj attırmayı hedefliyorduk proje hayata geçiremedik paylaşmak istedim.

Şuanki hali geliştiriciler için çok uygun herşeye uyarlayabilirler.

WhatsappMessage.exe ne işe yarar? sizin belirleyeceginiz saniyede WhatsappMessage tablosunu kontrol edip Whatsapp API saglayıcısına POST işlemi gerçekleştiriyor.

Detayları dosya içerisinde paylaştım.

İndir Virüstotal

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
1,239
Ödül Puanları
93
Paylaşım için teşekkürler ama keşke kaynak kodunu da paylaşsaydınız belki dikkatini çeken biri olur kendince geliştirirdi ama tabi sizin bileceğiniz iş teşekkür ederiz.. <3

Alınan Beğeni
38
Ödül Puanları
18
kral güzel düşünce ama neden sun ile koşullandırdınız kendinizi :D eventler için bildirim olabilirdi , bakım için olabilirdi veya item kilit sistemi için olabilirdi :)
paylaşım için teşekkürler emek verilmiş birşey sadece aklıma takılan mesajilet sanırım ücretli bir sistem tabi birde oyuncuların telefon numaralarını almak gerekir oda kullanacakları panelden kayıt olurken yapılması gerekir gerçi oyun açıkkende bir bot yardımı ilede sonradan alınabilir

Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
örnek verdim sunu ilk fikrimiz öyle gelmişti bota attıklarında heryerde oyuna baglı kalınsın bilgilendirelim diye :)
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Paylaşım için teşekkürler ama keşke kaynak kodunu da paylaşsaydınız belki dikkatini çeken biri olur kendince geliştirirdi ama tabi sizin bileceğiniz iş teşekkür ederiz.. <3
Talep ettim yazan arkadaşıma verirse eklerim konuya

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.