Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

VSroPlus Vsroplus Job Level gift

Ardevon

Elite
Merhaba değerli arkadaşlar hali hazırdaki kod ile 7 level olduğunda coin veriyor ışınlandığında level ve exp i sıfırlıyor.Farklı türde kullanmak isteyenler editleyip kullanabilir kendim denedim çalışıyor bir problem yok.

Kodu kullanacağınız yol vPlus > Programmability > Stored ... > _OnJobLevelUpdate > 'SET NOCOUNT ON' altına yapıştırıp kullanabilirsiniz.

Merhaba değerli arkadaşlar hali hazırdaki kod ile 7 level olduğunda coin veriyor ışınlandığında level ve exp i sıfırlıyor.Farklı türde kullanmak isteyenler editleyip kullanabilir kendim denedim çalışıyor bir problem yok.

*** Hidden text: cannot be quoted. ***
Thanks for shared

teşekkürler
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

sorguda eksiklikler mi mevcut acaba biraz eksik geldi IF @NewLevel = 7 diye koşul eklenmiş fakat bunu öncesinde declare etmemişsiniz bunu tam olarak nereye ekliyoruz?

teşekkürler
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

sorguda eksiklikler mi mevcut acaba biraz eksik geldi IF @NewLevel = 7 diye koşul eklenmiş fakat bunu öncesinde declare etmemişsiniz bunu tam olarak nereye ekliyoruz?
hayır eksiklik mevcut değil ekleyeceğiniz yol vPlus > Programmability > Stored ... > _OnJobLevelUpdate > 'SET NOCOUNT ON' altına yapıştırıp kullanabilirsiniz.

Geri
Üst Alt