Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

Paylaşım Torumoglu Bilişim Sahtekarlığı

Ardevon

Elite
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
Herkese merhaba 09.03.2024 tarihinde Torumoğlu Bilişim'den sunucu satın aldım.10 gün kadar sorunsuz şekilde kullandım sunucuyu 10.günün akşamı sunucuya bağlanamamaya başladım bunun üzerine sahibi ile iletişime geçtim sunucuda problem olduğunu çözmeye çalıştığını söyledi 07.04.2024 tarihine kadar 10 gün kullandığım sunucunun çözüme kavuşup kavuşmadığını sordum ve bu tarihte bana iade yapacağını söyledi.Banka bilgilerimi istedi kendisine ilettim 02.05.2024 tarihine kadar bekledim ismine leke vurmamak için sabrettiğimi düşünüyorum.Sunucu satın alırken tercihlerinizi iyi yönde yapmanızı tavsiye ederim herkese iyi günler.

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    238.9 KB · Görüntüleme: 37
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    86.7 KB · Görüntüleme: 35
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    262.1 KB · Görüntüleme: 35

Dsgn

Adalet Offline
Elite
Alınan Beğeni
2,540
Ödül Puanları
113
Herkese merhaba 09.03.2024 tarihinde Torumoğlu Bilişim'den sunucu satın aldım.10 gün kadar sorunsuz şekilde kullandım sunucuyu 10.günün akşamı sunucuya bağlanamamaya başladım bunun üzerine sahibi ile iletişime geçtim sunucuda problem olduğunu çözmeye çalıştığını söyledi 07.04.2024 tarihine kadar 10 gün kullandığım sunucunun çözüme kavuşup kavuşmadığını sordum ve bu tarihte bana iade yapacağını söyledi.Banka bilgilerimi istedi kendisine ilettim 02.05.2024 tarihine kadar bekledim ismine leke vurmamak için sabrettiğimi düşünüyorum.Sunucu satın alırken tercihlerinizi iyi yönde yapmanızı tavsiye ederim herkese iyi günler.
Geçmiş olsun bu arkadaşın forumda bir satış konusunu göremedim bu işi lütfen ciddi olarak yapan ve bunun için para harcayan ve en önemlisi müşteri memnuniyeti özen gösteren kişileri tercih etmenizi öneririm

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,999
Ödül Puanları
113
Merhaba çok geçmiş olsun. En yakın zamanda umarım Mağduriyetiniz giderilir ve şikayet bölümümüzü kullandığınız için kendi adıma teşekkür ederim. Bu tarz kişileri piyasada bulundurmamak lazım çünkü başkalarının da canı yanmaması adına. Tekrardan çok geçmiş olsun hocam.

Thor852

Love and Thunder
Elite
.
Alınan Beğeni
1,490
Ödül Puanları
93
Geçmiş olsun düzgün insanlarla çalışmak gerekli bu piyasada

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,704
Ödül Puanları
605
Geçmiş olsun hocam. Forumda satış konusu olan ve ticari profili güvenilir olan kişilerle alışveriş yaparsanız mağduriyet ihtimalini minimuma indirirsiniz. Sorun yaşadığınız da da araya biz girebiliriz.

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
920
Ödül Puanları
93
Geçmiş olsun dostum, doğrusu bu piyasada işinin hakkını veren bir satıcıyı bulmak çok zor seçim yaparken biraz daha araştırıp öyle yapmanız ve tekrar yaşanmaması dileğiyle

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.