Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

vSRO Paylaşım %100 Herşey Dahil Silk Scroll 1-5-25-50-100-200-500-1000 Görseller Dahil

Öncelikle Merhabalar!
.Silk Scroll Konusunda Tam Olarak Hazır Bir Dosya Bulamadım Ve Kendim Oluşturup Sizlerle Paylaşmak İstedi. Umarım İşinize Yarar Şimdiden Başarılarınız Devamını Dilerim Eğer Güzel Bir Değerlendirme Gelirse Daha Fazla Paylaşım Yapabilirim.

Ekli dosyayı görüntüle 9891

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
te;ekk]rler

Öncelikle Merhabalar!
.Silk Scroll Konusunda Tam Olarak Hazır Bir Dosya Bulamadım Ve Kendim Oluşturup Sizlerle Paylaşmak İstedi. Umarım İşinize Yarar Şimdiden Başarılarınız Devamını Dilerim Eğer Güzel Bir Değerlendirme Gelirse Daha Fazla Paylaşım Yapabilirim.

Ekli dosyayı görüntüle 9891

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. *
Teşekkürler
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

1729101317115.png
Bir kaç farklı konudan da alarak denedim.Sonra sizden de alarak denedim her defasında bu şekilde famale olarak geliyor bunun sebebi ne olabilir.Gender bölümü şuan '' 2 '' 1 olarak da denedim 0 olarakda denedim bir türlü bu sorunu aşamadım yardımcı olursanız çok sevinirim

Öncelikle Merhabalar!

*** Hidden text: cannot be quoted. ***
thx you

Teşekkürler
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Ekli dosyayı görüntüle 19744
Bir kaç farklı konudan da alarak denedim.Sonra sizden de alarak denedim her defasında bu şekilde famale olarak geliyor bunun sebebi ne olabilir.Gender bölümü şuan '' 2 '' 1 olarak da denedim 0 olarakda denedim bir türlü bu sorunu aşamadım yardımcı olursanız çok sevinirim
Bu sorunu çözebildiniz mi

Geri
Üst Alt