Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

vSRO Çözüldü Awesomeworld skill tek bard dance

Fushiguro

Elite
Arkadaşlar selamlar

Bu skill ile ikinci bir barda ihtiyaç duymadan dance açabiliyoruz fakat bu skill eklenemiyor gerekli paramlar sanırım vsro da yok bir kaç konu gördüm fakat her şey biraz karışık bunu sağlıklı bir şekilde yapabilir miyiz ?

İyi çalışmalar.

Tek char dance içinmi soruyorsun

peki bu bug vs bir şeye sebebiyet verir mi ?
@DragonSlayer rica etsem tecrübelerini paylaşabilir misin ?
Awesome World skill'ini vsro desteklemiyor..
Verdiğiniz action_overlap değeri başka bir skill ile çakışırsa bug oluşur.
Örneğin forumda bir konu var.. el yakmalarını birbirine bağlama isminde... o konudaki işlemi yapanlar el yakma skili açıkken snow açamıyorlar çünkü overlap değeri çakışıyor.
action overlap değerini eşşiz bir değer olarak verirseniz sorun olacağını sanmıyorum.
Ben tek bard dansı bir serverımda kullandım ve sorun yaşamadım.
2. bardı partiye alırsanız onun açtığı dans sadece kendisine yansıyor. Tüm partiye yansımıyordu. Yine overlap değerlerini diğer danslarla eşleştirerek bunun önüne geçilebilir.

Action_overlap to 0 of the respective bard dance
Param 24, 25, 26, 27 if you want the dance to not be interrupted upon being hit

Awesome World skill'ini vsro desteklemiyor..
Verdiğiniz action_overlap değeri başka bir skill ile çakışırsa bug oluşur.
Örneğin forumda bir konu var.. el yakmalarını birbirine bağlama isminde... o konudaki işlemi yapanlar el yakma skili açıkken snow açamıyorlar çünkü overlap değeri çakışıyor.
action overlap değerini eşşiz bir değer olarak verirseniz sorun olacağını sanmıyorum.
Ben tek bard dansı bir serverımda kullandım ve sorun yaşamadım.
2. bardı partiye alırsanız onun açtığı dans sadece kendisine yansıyor. Tüm partiye yansımıyordu. Yine overlap değerlerini diğer danslarla eşleştirerek bunun önüne geçilebilir.
bu durumda çalışan ama kullanılmayan bir overlap bulursak ve bütün bard dancelere uygularsak sorun çözülür

Arkadaşlar selamlar

Bu skill ile ikinci bir barda ihtiyaç duymadan dance açabiliyoruz fakat bu skill eklenemiyor gerekli paramlar sanırım vsro da yok bir kaç konu gördüm fakat her şey biraz karışık bunu sağlıklı bir şekilde yapabilir miyiz ?

İyi çalışmalar.
Ekstra skill eklemeden yalnız başına tek bard dance açabiliyor, (4 Bard'4 dance) Bu işlemi paramlar ile düzenleyerek yapabiliyorum.

Geri
Üst Alt