Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

vSRO Çözüldü Awesomeworld skill tek bard dance

Test edersen sonucu burdan paylaşırsın merak edenler içinde çözüm olur
Tabi ki
Ekstra skill eklemeden yalnız başına tek bard dance açabiliyor, (4 Bard'4 dance) Bu işlemi paramlar ile düzenleyerek yapabiliyorum.
buradan paylaşırsan onu da test edebilirim
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Test ettim aşağıdaki konuda bulunan paramları editleyince açabiliyorum tambour zorluluğu kalkıyor ama bu olay yüzünden danceyi kapatamıyorsun tambour kapanıyor dance kapanmıyor buda biraz fazla güçlü olur gibi geldi bana bunun hakkında bir fikri olan var mıdır ?

Tabi ki

buradan paylaşırsan onu da test edebilirim

Test ettim aşağıdaki konuda bulunan paramları editleyince açabiliyorum tambour zorluluğu kalkıyor ama bu olay yüzünden danceyi kapatamıyorsun tambour kapanıyor dance kapanmıyor buda biraz fazla güçlü olur gibi geldi bana bunun hakkında bir fikri olan var mıdır ?

A. overlap ekleyip aralarından seçtiklerini aynı actiona bağlarsın, max. 2 tane açılabilir veya ikisi bir arada açılırsa çok güçlü olabileceğini düşündüklerin böylelikle açılmaz.

vsro da bunun yapılmasını önermem çünkü isro da bard tek başına dance açarsa anlık olarak % ler yarıya düşüyor ama bunu vsro da yapmak mümkün olmayacağı için tek barda bu özelliği vermek hata olur

Konuyu açtım onayladıklarında inceleyebilirsiniz.

Adam direkt konusunu açmış :)

vsro da bunun yapılmasını önermem çünkü isro da bard tek başına dance açarsa anlık olarak % ler yarıya düşüyor ama bunu vsro da yapmak mümkün olmayacağı için tek barda bu özelliği vermek hata olur
biraz dance yüzdeleriyle oynayarak çözbilir %50 yerin %30 e çekeriz daha dengeli olur diye düşünüyorum

Konuyu açtım onayladıklarında inceleyebilirsiniz.
eline sağlık

Geri
Üst Alt