Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

regin
zeopanel boş
vsupload kguardedgeakademi
regin

vSRO Çözüldü Boss Dungeon Hk.

Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
8
Arkadaslar merhaba iSro'dan boss dungeonu cektim fakat warp ile bolgeye gitmeye calisinca direkt crash oluyor. 2 gündür düzeltmeye calisiyorum fakat olmadi. Sorunun cozumunu bilen arkadaslarin yardimlarini bekliyorum. Tesekkur ederim.

TALENT

ᴅᴇᴠᴇʟᴏᴘᴇʀ
.
Alınan Beğeni
429
Ödül Puanları
63
Merhaba,

Genelde crash hataları istemci tarafında eksik olan dosyalardan kaynaklı oluyor.Dump paylaşırsan neden kaynaklı olduğunu belki bulabiliriz.

Oyla 1

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
10,141
Ödül Puanları
113
Arkadaslar merhaba iSro'dan boss dungeonu cektim fakat warp ile bolgeye gitmeye calisinca direkt crash oluyor. 2 gündür düzeltmeye calisiyorum fakat olmadi. Sorunun cozumunu bilen arkadaslarin yardimlarini bekliyorum. Tesekkur ederim.
Boos Duengon Crash olma sebebin,ise

Ekteki Dosyayı indir,

Data/dungeon/ içine çıkar

sonra dungeoninfo.txt aç bunu en alt satıra ekle ID kısmını ayarla

1 ID "Dungeon\Boss_dungeon\boss_dungeon.dof"

Ekli dosyalar

• Boss_dungeon.rar
    536 bayt · Görüntüleme: 5
Oyla 0
Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
8
Boos Duengon Crash olma sebebin,ise

Ekteki Dosyayı indir,

Data/dungeon/ içine çıkar

sonra dungeoninfo.txt aç bunu en alt satıra ekle ID kısmını ayarla

1 ID "Dungeon\Boss_dungeon\boss_dungeon.dof"
Bu dediginizi yaptim fakat sonuc hala ayni zaten isro data.pkyi kullanmaktayim.

Oyla 0
Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
8
Merhaba,

Genelde crash hataları istemci tarafında eksik olan dosyalardan kaynaklı oluyor.Dump paylaşırsan neden kaynaklı olduğunu belki bulabiliriz.
dump dosyasini ekte paylastim ben baktim biraz ama nerede oldugunu bulamadim hatanin

Ekli dosyalar

• 1N[2024-07-24 16-36-37]_56_22 TEST22.txt
    68.9 KB · Görüntüleme: 4
Oyla 0
Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
8
Sorunun data ve particles tan kaynaklı olabilir eksik dosyaların olabilir.Tekrar kontrol etmeni öneriyorum.
Media hariç tüm pk2leri isrodan alarak denedim yine olmadı acaba isro.pk2leri orijinal vsro pk2lernin üstüne mi atsam ama yine de boss dungeon probleminin bu şekilde düzeleceğini sanmıyorum
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Sorunun data ve particles tan kaynaklı olabilir eksik dosyaların olabilir.Tekrar kontrol etmeni öneriyorum.
Boss dungeon ekli ve saglikli calisan bir oyunun particles ve datasini atarak denedim problem qene ayni direkt crash oluyor warp ile gitmeye calisinca.

Oyla 0

TALENT

ᴅᴇᴠᴇʟᴏᴘᴇʀ
.
Alınan Beğeni
429
Ödül Puanları
63
Media hariç tüm pk2leri isrodan alarak denedim yine olmadı acaba isro.pk2leri orijinal vsro pk2lernin üstüne mi atsam ama yine de boss dungeon probleminin bu şekilde düzeleceğini sanmıyorum

Boss dungeon ekli ve saglikli calisan bir oyunun particles ve datasini atarak denedim problem qene ayni direkt crash oluyor warp ile gitmeye calisinca.
o halde temiz kurulum öneriyorum güzel insan. ayrıca gameserver tarafındaki data nında client ile aynı olmasına özen göster.

Oyla 0

Thor852

WTB Mjolnir
Elite
.
Alınan Beğeni
2,218
Ödül Puanları
93

Regionları tam olarak ekledinmi data ve pk2 tamam ise ?

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.