Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

vSRO Çözüldü Boss Dungeon Hk.

Arkadaslar merhaba iSro'dan boss dungeonu cektim fakat warp ile bolgeye gitmeye calisinca direkt crash oluyor. 2 gündür düzeltmeye calisiyorum fakat olmadi. Sorunun cozumunu bilen arkadaslarin yardimlarini bekliyorum. Tesekkur ederim.

o halde temiz kurulum öneriyorum güzel insan. ayrıca gameserver tarafındaki data nında client ile aynı olmasına özen göster.
server tarafinda da iSro data.pk2 kullaniyorum. Cok tesekkur ederim vakit ayirip yardim etmeye calistigin icin :)
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Regionları tam olarak ekledinmi data ve pk2 tamam ise ?
Kendim cekmeye calistim isrodan refregiona "-32742" regionID girdim sadece boss dungeonun baska region idsi var miydi?

Oyla 0
Oyla 0
maalesef ben icerigi goremiyorum gorme yetkim yok yani :(

Buradaki prosedur ile yaptim warp ile bolgeye gitmek istedigimde gene ayni crash problemi

ekledigim hangi bolgeye gitmeye calisirsam char havada kaliyor map gorunmuyor client tarafinda problem deneye deneye bulacagim artik

Oyla 0
maalesef ben icerigi goremiyorum gorme yetkim yok yani :(

Buradaki prosedur ile yaptim warp ile bolgeye gitmek istedigimde gene ayni crash problemi

ekledigim hangi bolgeye gitmeye calisirsam char havada kaliyor map gorunmuyor client tarafinda problem deneye deneye bulacagim artik
Clahs sorunu bitti ise media dosyaları eksik kaldı ozaman

Oyla 0
hangi bos dungeonunu yapmaya calısıyosun resim felan atarsa daha rahat cozlulur ornek shadow dungeon su da unıq lınkı resım paylas konuya bakarız.

Oyla 0
hangi bos dungeonunu yapmaya calısıyosun resim felan atarsa daha rahat cozlulur ornek shadow dungeon su da unıq lınkı resım paylas konuya bakarız.
Paylastiginiz linkteki boss dungeonu yapmaya calisiyorum. Odaya bolgeye giremedigim icin resim paylasamiyorum bolgeye gidince direkt crash oluyor dumo veriyor. @Thor852 arkadasimizin paylasitigi query ile ekledigim bolgelerin bazilarina sorunsuz gidebiliyorum bazilarina ise gittigimde char mapin altinda veya kenarin kaliyor.

Sorun cozulmustur arkadaslar. Cozum warp -32742 0 0 0 yerine -320740 840 0 840 olarak denedigimde duzeldi. Vakit ayirip yardim eden tum arkadaslara tesekkur ederim.

Oyla 0
Geri
Üst Alt