Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

vSRO Çözüldü Clone Map Sorunu

Türk Lirası
0.00₺
Ziyaretçiler için gizlenmiş link,görmek için Giriş yap veya üye ol.
Eksiksiz şekilde eklediğimi düşünüyordum ama jangan teleportta gateler gözükmüyor ve roc kısmına gitmeye çalıştığım da map etraf gözükmüyor sağ map mini icon da map isminde mirror diye bir yer yazıyordu yanlış ıd filan mı girdim acaba ve medusa kısmına warp ile gidebiliyorum
@Thor852
SQL:
İçeriği görebilmek için Giriş yap ya da üye ol.

SQL:

Muhtemelen buradan kaynaklı bende 2557 tabloları yok nasıl yapacağım nasıl ekleyebilirim
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@Thor başkanım int gidebiliyorum 26045 yaptıktan sonra bir sorun kalmadı str kısmına hangisini gireyim?

Oyla 0
SQL:

Muhtemelen buradan kaynaklı bende 2557 tabloları yok nasıl yapacağım nasıl ekleyebilirim
Ay
SQL:

@Thor başkanım int gidebiliyorum 26045 yaptıktan sonra bir sorun kalmadı str kısmına hangisini gireyim?
Aynısını gir wordID ona göre gir 90 küsür kaç yaptıysan

Oyla 0
@Thor Kardeşim senden Allah razı olsun inşallah hayatında dert keder görmezsin o kadar uğraştın sorunumu çözdün her şey için çok teşekkür ederim sorunum çözülmüştür @Thor sayesinde

Oyla 0
Oyla 0
Rica ederim forum bunun için var :)
RefInstance_World_Region kısmındaki diğer RegionID ‘leri sileyim mi? Sonradan bunlar sıkıntı yaratır mı çünkü region başka bölgeyi gösteriyor 😂
Sonradan eklemiş olduğum olarak şu şekilde mi olsun tablo;
95 26045
96 26045
97 -32766
98 -32766

Bu şekilde mi olsun yoksa kalabalık şekilde mi dursun ama dediğim gibi SKYTEMPLE filan gösteriyor

Oyla 0
RefInstance_World_Region kısmındaki diğer RegionID ‘leri sileyim mi? Sonradan bunlar sıkıntı yaratır mı çünkü region başka bölgeyi gösteriyor 😂
Sonradan eklemiş olduğum olarak şu şekilde mi olsun tablo;
95 26045
96 26045
97 -32766
98 -32766

Bu şekilde mi olsun yoksa kalabalık şekilde mi dursun ama dediğim gibi SKYTEMPLE filan gösteriyor
O bulduğum sonuçlar roc içindi değiştirmene gerek yok

Hatta şu konuyu bir incele detaylı anlicaksın
Ziyaretçiler için gizlenmiş link,görmek için Giriş yap veya üye ol.

Oyla 0
O bulduğum sonuçlar roc içindi değiştirmene gerek yok
26045 ve -32766 harici diğerleri Mirror Dimension ve SKYTEMPLE gösteriyor da o yüzden sormak istemiştim tekrardan çok ama çok teşekkür ederim

Buradan @Spare yöneticimize @Thor ender değere sahip birisi böyle insanları ekibinde bulundurduğun için size de teşekkür ederim ❤️

Oyla 0
Geri
Üst Alt