Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

vSRO Çözüldü Database konusu tekrar gelir mi?

MaxiMiles

.
.
Merhabalar, konu kilitli olduğundan dolayı konu açarak sormak zorunda kaldım. Aşağıya bırakmış olduğum konu tekrar gelir mi, çünkü buna benzer gelişmiş ve temiz bir başka database konusu göremedim.

Merhaba o konudaki database tekrar gelmez

Önerebileceğiniz bir database var mı? Örneğin; 80 - 90 CAP tamamen kendimi geliştirebilmek için kullanmak istiyorum. Burada görmüş olduğum şeyleri eklemek, denemek ve öğrenmek.
Forumda paylaşılmış bir çok veritabanı mevcut 90 cap bir paylaşım vardı benim pek editlenmemiş göz atabilirsin

Mevcut olduğunu biliyorum ama genel olarak konuların içerisinde herhangi bir oyun hakkında bilgi bulunmuyor, başka bir yerden bulunmuş dosyalar denemediğini söylüyor yorumlara bakıyorum eğer ki kuran varsa bir bilgi vermiştir diye yorumlarda da bir bilgi bulamıyorum sadece teşekkürler mesajları bulunuyor. Bahsetmiş olduğunuz konu bu mu? vSRO Paylaşım - 90 Cap - 90Cap Clean Database Vsro.org
Evet neredeyse hiç edit yoktu onda

Geri
Üst Alt