Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Yardım DevkitDLL ile iframe(website içeriği) oluşturmak mümkün mü?

Crusade

Full Stack dev
Elite
Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
Teşekkür ederim.
Aslında web browseri açsam gerisini her türlü çözebileceğimi düşünüyorum. Şu an tam olarak ne yapacağıma karar vermedim ancak kendi websocketim ile çok daha kolay actionlar ekleyebilirim. Oyun içine wheel of fortune yerine gate of olympos tarzı oyunlar da ekleyebilirim oyuncular silkle oynayabilir. Etikliği tartışılır şu an sadece taslak.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Bunu görmemiştim Silkroad'ın doğasına zarar vermeden çok iyi tasarlamışlar. İlham verici bir çalışmaymış.
Teşekkür ederim.

Çok teşekkür ederim.
Bahsedilen srweb.dll'i nereden temin edebilirim?

Exadus77

.
.
Alınan Beğeni
79
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
@Coleus Senin arsivinde olmucakta bende mi olcak 🤣🤣

//header (.h)
C++:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

//source(.cpp)
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

//projene gore devkit icinde bir yerde new instance alip bu sekilde cagirip butona verirsen calisacagini dusunuyorum (srweb.dll dosyasini client klasorunun icine atman gerekiyor :) )

m_Web = new SilkroadWeb();
m_Web->Start(X, Y, 800, 570, " ");

Kolayliklar
Sector1337'nin oshgui projesinden alintidir
Herşey Bu kadar basit değil ama çalışıyormu deneyen oldumu bilmiyorum bunu başka yerlerdede gördüm

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Herkese yanıtları için teşekkür ederim.
Geliştirmeye devam ediyorum henüz bir sonuç alamadım ama pes etmedim.
İnternette kaynak bulamadım c++'dan anlayan arkadaşlar yardım etmek isterlerse çok memnun kalırım.

Alınan Beğeni
33
Ödül Puanları
18
Devkit ile browser ui yapan hiç görmedim, Sizin gösterdikleriniz OshGui ve türevleri. Proje sahibi flo browseri önermiyor, çalışmayacağını/desteklemeyeceğini söylüyor. En son öyle diyordu yani. Bence vazgeç.

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
589
Ödül Puanları
93
Hayır kguard edgede webui desteği mevcut kaynak göstermeme gerek yok @kovboi ye sorabilirsin.
Evet, test etmek isteyenler için ücretsiz açabileceğimiz beta versiyonu mevcut. Talep edilmesi yeterli. Yıl içerisinde özellik herkese de açılıp duyurulacaktır. Varsayılan bir web desteği ile sunmak istediğimiz için bekletiyoruz. Testleri sorunsuz olarak geçti.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.