Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

100 Cap 𝐄𝐫𝐨𝐢𝐝 𝐎𝐧𝐥𝐢𝐧𝐞 𝟏𝟎𝟎 𝐂𝐚𝐩 𝐎𝐧𝐥𝐲 𝐂𝐡𝐢𝐧𝐞𝐬𝐞 𝐁𝐞𝐭𝐚 𝟏𝟗.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐒𝐭𝐚𝐫𝐭 𝐎𝐩𝐞𝐧𝐢𝐧𝐠 𝟐𝟔.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑

db yi incelemedim pcde sql yok 3-4 aydır tek film dizi anime izlemek için kullanıyom pcyi
deneyenler dönüş yapar belki.

prosedürde kelime arama komutuyla
id arayarak bakın
belki
sallıyorum refobjcommonda
213123 olarak eklidir o item
o sayıyı aratıp bak
timedjob prosedürüne vb eklenmiş olabilir belki sharddaki bilgim yok sallıyorum bunları yani bi yerde eklidir tahminen.
log üzerinde tablosu bu şekilde prosedurde bu şekilde
1685487248913.png

1685487271922.png
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

db yi incelemedim pcde sql yok 3-4 aydır tek film dizi anime izlemek için kullanıyom pcyi
deneyenler dönüş yapar belki.

prosedürde kelime arama komutuyla
id arayarak bakın
belki
sallıyorum refobjcommonda
213123 olarak eklidir o item
o sayıyı aratıp bak
timedjob prosedürüne vb eklenmiş olabilir belki sharddaki bilgim yok sallıyorum bunları yani bi yerde eklidir tahminen.
tamamdır buldum gözümden kaçmış glowların içine koymuş
/*GLOW SWITCHERS*/
if (@ItemRefID = 42023 and @Operation = 16) begin exec SRO_VT_LOG.._BLUE @CharID,13 end---blue
if (@ItemRefID = 42025 and @Operation = 16) begin exec SRO_VT_LOG.._RED @CharID,13 end--red
if (@ItemRefID = 42026 and @Operation = 16) begin exec SRO_VT_LOG.._YELLOW @CharID,13 end---yellow
if (@ItemRefID = 42024 and @Operation = 16) begin exec SRO_VT_LOG.._GREEN @CharID,13 end---green
if (@ItemRefID = 42028 and @Operation = 16) begin exec SRO_VT_LOG.._PURB @CharID,13 end---purb
if (@ItemRefID = 42027 and @Operation = 16) begin exec SRO_VT_LOG.._RAINBOW @CharID,13 end---Reinbow
if (@ItemRefID = 42029 and @Operation = 16) begin exec SRO_VT_LOG.._GLOWRESET @CharID,13 end---glow reset
if (@ItemRefID = 43401 and @Operation = 16) begin exec SRO_VT_LOG.._GLOWUP @CharID,13 end---glow up
if (@ItemRefID = 43404 and @Operation = 16) begin exec SRO_VT_LOG.._PRO @CharID,13 end---PROSET
if (@ItemRefID = 43405 and @Operation = 16) begin exec SRO_VT_LOG.._GARMENT @CharID,13 end---GARMENTSET
if (@ItemRefID = 43406 and @Operation = 16) begin exec SRO_VT_LOG.._ARMOR @CharID,13 end---ARMORSET

artık serverler kapanmadan dosyalar sızıyor :D mert dıye bırı edıtlıyordu bu serverı baya reklam yaptı 1 hafta surmedı server

Database - Oyun Adı:Eroid ONLINE
* Database İçeriği:Shard, Log, Account
* Database Cap Seçeneği:100 CAP
* Database Download:*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
* Client Download:
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
*** Virüstotal Link (VirusTotal):www.vsro.org
Database Boyut (Hepsi):75 MB
Client Boyut (Hepsi):2 GB
* SQL Version:SQL 2022 ve üzeri
Paylaşım içerisinde oyun tanıtımı mevcut mu?Evet - Hayır

1s8irja.gif