Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

ELİTE Guild bankası item takas log

ELİTE

Thor852

Love and Thunder
Elite
.
Alınan Beğeni
1,370
Ödül Puanları
93
Eline sağlık paylaşım için teşekkürler

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,059
Ödül Puanları
93
eline sağlık üstad sonunda bunuda yaşadıkmı :)) guild bankasına itemimi koydum birisi almışş GM assffdsgdsg

Alınan Beğeni
33
Ödül Puanları
18
aynı şeyi düşündüm ama yine de emeğe saygı eline sağlık @Protech
_AddLogItem tarafından zaten log tutuluyor harici bir tabloya aktarmak saklanılacak birşey değil. Erişim sınırı koyulmasını doğru bulmuyorum ve bu konuda fikrimi belirtme hakkımda olduğunu düşünüyorum.

VsMMeab.png

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Aslında bunu UI tarafında yapmak lazım, aklıma birkaç fikir geldi. Boş vaktimde üzerinde çalışacağım.

PLAG

.
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
_AddLogItem tarafından zaten log tutuluyor harici bir tabloya aktarmak saklanılacak birşey değil. Erişim sınırı koyulmasını doğru bulmuyorum ve bu konuda fikrimi belirtme hakkımda olduğunu düşünüyorum.

VsMMeab.png

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Aslında bunu UI tarafında yapmak lazım, aklıma birkaç fikir geldi. Boş vaktimde üzerinde çalışacağım.

Evet tutulduğunu biliyorum, ui yada websitesi tarafına yapılabilir eline sağlık ;)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.