Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

KGuardEdge KguardEdge Name Color Scroll

KguardEdge Name Scroll 6 farklı renkte bulunmaktadır.
KguardEdge sitesi üzerinden https://www.vsro.org/attachments/renk-png.15810/ sağ tarafdaki renk kodlarını kendinize göre değiştirebilirsiniz
Prosedurler sadece KguardEdge göre ayarlanmıştır.

Paylaşım Adı:​
Name Color Scroll​
Paylaşım İçeriği:​
Prosedür, Dosya, Template, Query vb.​
Download:​
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***​
VirüsTotal:​

Ekli dosyayı görüntüle 15843

Virüstotal linki, paylaşın dosya içeriği ile birlikte eklenmek zorundadır.

Virüstotal linki eklenmeyen konular onaylanmayacaktır.
teşekkürler

Merhaba
paylasım ıcın tsk ederım fakat.
Kac kere bastan sılıp yenıden yukledıgım halde bır turlu yapamadım. Forumda paylasılan Name sc ve Tıtle Sc dosyalarını denedım fakat bır turlu Kguardda tıtle sc duzenleme yerıne gelmıyor. Hatta Tıttle bastıgım carın tıtle yazısı hıc gelmıyor. Yanı F6 da olan Kguard tıtle hwan vs. duzenleme sekmesı hep boş.
Nerde yanlıs yaptım dıye dusunuyorum arastırıyorum ama bulamadım. Hatta Tıttle SC ekledıgımde sankı DB ye hıc eklenmemıs gıbı ıtem cıkarmak ıstedıgım gıbı makeıtem .. vs. konsoldan cıkarmak ıstedıgımde SC hıc eklenmemıs gıbı yok.

- 1 yerde sankı farklılık var o dıkkatımı cektı. Mesela textlerde objcomm 6 id , objıtem 6 ıd fakat refskıll sekmesı 7 ıd orda bı farklılık gordum acaba orda mı sorun yada nerde yanlıs yapmıs olabılırım yardımcı olursanız yada yapan varsa anlatabılırr mı.

sımdıden tsk ederm :)

Geri
Üst Alt