Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

regin
zeopanel boş
vsupload kguardedgeakademi
regin

vSRO Çözüldü Maxiguard skill bastırmak

Fushiguro

Elite
Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
18
negatif değer ile sildirebilirsin

Paylaştığım dynamic buff sisteminde hem canlı skill verdirme hemde canlı skill sildirme mevcut oradan kopya çekebilirsin

Daha doğrusu verdiğin type göre timetokeep tipi değişiyor. epoch time şeklinde verdirirsen kolayca sildirebilirsin diğer türlüde negatif değer ile silinir
Daha doğrusu verdiğin type göre timetokeep tipi değişiyor. epoch time şeklinde verdirirsen kolayca sildirebilirsin diğer türlüde negatif değer ile silinir

Burayı okurken Allah kabul etsin dedim :D

Alınan Beğeni
113
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Proc ile yapılan aslında bu ve _TimedJob a işliyor. Insert yapmaya yarıyor, eğer aynı jobid varsa sana "The selected item cannot be used together or bla bla" metnini gönderiyor. Bu guardı kullanmadığım için proc işleyişine ek kontrol eklenmişse bilemem. Çünkü default olarak bu addr silme işlemi yapmaz, sadece insert eder.

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
1,239
Ödül Puanları
93
Proc ile yapılan aslında bu ve _TimedJob a işliyor. Insert yapmaya yarıyor, eğer aynı jobid varsa sana "The selected item cannot be used together or bla bla" metnini gönderiyor. Bu guardı kullanmadığım için proc işleyişine ek kontrol eklenmişse bilemem. Çünkü default olarak bu addr silme işlemi yapmaz, sadece insert eder.

Epoch time dediğimiz olay burada devreye giriyor. 1970 1 Ocak tan günümüze kaç saniye geçtiyse onun değeri epoch time olarak geciyo. Mesela 14 Haziran 2024 ile 1 Ocak 1970 arasında kaç saniye varsa bu saniyeyi timetokeep kısmına girdiğimizde 1 günlük skill bastiriyoruz. Tam tersi 12 Haziran 2024 verdirirsek skill süresi dolali bir gün geçtiği için siliyor. Maxiguardda bu attığın fonksiyonun modifiye edilmiş hali vardır büyük ihtimalle, bir kac kontrolden geçtikten sonra karaktere gerekirse skill veriyor aksi halde skill siliyor olabilir tam olarak bilmiyorum

Thor852

WTB Mjolnir
Elite
.
Alınan Beğeni
2,217
Ödül Puanları
93
Son durum nedir geri bildirim yaprmısın konuya

Fushiguro

Elite
Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
18
Son durum nedir geri bildirim yaprmısın konuya
Aşağıda ki @TurkBirDeV in verdiği çalışıyor fakat tam istediğimi karşılamıyor üzerinden biraz oynadım fakat vaktim çok yok belli bir yerde bıraktım. Kuralın geçerli olmadığı zaman buffı sildirmeyi beceremedim ama :)

Dorth

.
Alınan Beğeni
331
Ödül Puanları
63
Aşağıda ki @TurkBirDeV in verdiği çalışıyor fakat tam istediğimi karşılamıyor üzerinden biraz oynadım fakat vaktim çok yok belli bir yerde bıraktım. Kuralın geçerli olmadığı zaman buffı sildirmeyi beceremedim ama :)

Event Bitişinde Karakterleri Şehire ışınlanyan o Prosedüre CharID Bazlı TimedJobdan sildirebilrsin EventRegister Tablosundaki Karakterin Id sini Alır ve SkillId sini silebilirsin Tabi Bu survival Arenaya Ait bir buff olursa daha iyi olur Sadece ilk aklıma gelen şey bu oldu daha prof yapılabilir ve daha basite indirilebilir

Fushiguro

Elite
Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
18
tekrardan bu konuya döndüm teleport olmadan yapmak istiyorum ve bir miktar değişiklik yapmak istiyorum öğreneğin bir Tag' a skill atamak istiyorum ve bu tag kullanıldığında live şekilde üzerine skill gelmesini ve eğer bu tag kullanılmıyorsa bu skillin silinmesini istiyorum Maxiguard kullanıyorum
hiç yoktan achivement üzerinde live şekilde bir şeyler deneyebileceğim prosedür varsa orda test yapmak isterim l

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
1,239
Ödül Puanları
93
tekrardan bu konuya döndüm teleport olmadan yapmak istiyorum ve bir miktar değişiklik yapmak istiyorum öğreneğin bir Tag' a skill atamak istiyorum ve bu tag kullanıldığında live şekilde üzerine skill gelmesini ve eğer bu tag kullanılmıyorsa bu skillin silinmesini istiyorum Maxiguard kullanıyorum
hiç yoktan achivement üzerinde live şekilde bir şeyler deneyebileceğim prosedür varsa orda test yapmak isterim l
Bugün musait bir zamanda bununla ilgili bir paylaşım yaparım

Alınan Beğeni
113
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Guard destek kanalında ticket açarsan doğrudan yapımcilar tarafından destek alabilirsin benim verdiğim örnek live skill veriyor ama silme işini onlara sorabilirsin ve sana yardımcı olacaklardır.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.