Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

vSRO Yardım mBot-Vsro-merrsend.exe oyundan atma hatası

Siz sunucu sahibimisiniz yoksa oyuncu musunuz, sizden başka mbotla o sunucuda oynayan biri var mı ?
Ben oyunucuyum ve benim gibi sorun yaşayan oyuncularda var 2 3 tanede değil bu sorunu yaşayanların sayısıda yüksek ve her geçen gün artıyor gibi
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Çözümü yorum olarak atarsanız konunun çözüldüğü daha kolay fark ederiz, düzenleyip yazmışssınız görmek zor 😅 Aynı video.
konu etiketini çözüldü olarak değiştirmişsniz konuyu tekrardan inceledim kimsede çözümle ilgili birşey dememiş yada sorunu çözdüm diyende yok

Ben oyunucuyum ve benim gibi sorun yaşayan oyuncularda var 2 3 tanede değil bu sorunu yaşayanların sayısıda yüksek ve her geçen gün artıyor gibi
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

konu etiketini çözüldü olarak değiştirmişsniz konuyu tekrardan inceledim kimsede çözümle ilgili birşey dememiş yada sorunu çözdüm diyende yok
Başlığı tekrar değiştirdim. Birkaç kişi aynı serverda aynı hatayı yaşıyorsa belki sorun oyunda yapılmış bir hatayla ilgilidir diye düşünmeye başladım. Sonuçta mBot, 2014 yılında geliştirilmesine son verilmiş bir bot.

oyuncuyum serverda ve benim gibi sorun yaşayan oyuncularda var
Mbotu açıyorsun oyuna giriyorsun mbot çöküyor ve client donuk halde çökmeden bekliyor.

Bu sorunu kullanacağın hiçbir mbotla çözemezsin boşuna yorulma, oynadığın oyundan kaynaklı bir sorun. Sorunu biliyorum, sunucu sahibi olsaydın ve sunucun aktif açık olsaydı zor durumda kalmaman için gelip fixleyecektim oyüzden sordum. İyi forumlar

Mbotu açıyorsun oyuna giriyorsun mbot çöküyor ve client donuk halde çökmeden bekliyor.

Bu sorunu kullanacağın hiçbir mbotla çözemezsin boşuna yorulma, oynadığın oyundan kaynaklı bir sorun. Sorunu biliyorum, sunucu sahibi olsaydın ve sunucun aktif açık olsaydı zor durumda kalmaman için gelip fixleyecektim oyüzden sordum. İyi forumlar
Hocam aynen dediğiniz gibi sorun client çoğu zaman açık kalıyor bazende mbotla birlikte clientte kapanıyor sizden ricam oyun gmsi ile görüştürsem sizi bir baksanız kendisiylede fikir alışverişi yapsanız, kendisi ve oyuncular olarak bizde çok çabalıyoruz sorun için.

Geri
Üst Alt