Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

regin
zeopanel boş
vsupload kguardedgeakademi
regin

vSRO Çözüldü Mediapk dan bana özel oyunda glow skill efect ve nova parlamasını kapatma

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
oyunda ki glow skill efect ve nova parlamasının bana gözükmesini kapatmak istiyorum kastırıyor biraz bunu nasıl yapabilirim mediadan

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
p59Pdab.png

Menü ayarlarında bunlar varsa kolay yoldan kapatabilirsin yok ise skilleffect.txt içinde istemediğin skillcodename satırını silmen gerekiyor yani tek tek uğraşman lazım mesela meteor vurma effectini kapatmak istiyorsun efp uzantılı olan satırları silersen skill vurur ama görünmez mantık olarak budur uygulamada dikkat etmen gerekir çünkü o txt dosyası en ufak yanlışta client çökmesine sebep oluyor
kanka bu yok bizim sw de.
sileceğim efp uzantısından bi örnek gösterebilir misin

Oyla 0

Thor852

WTB Mjolnir
Elite
.
Alınan Beğeni
2,218
Ödül Puanları
93
Media/resinfo / itemoption,itemoptionefp ve itemrare clean bir db den alıp import edip denermisin

Oyla 0
Çözüm

Thor852

WTB Mjolnir
Elite
.
Alınan Beğeni
2,218
Ödül Puanları
93
Son Durum olarak geri dönüşte bulunurmusunuz

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.