Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

vSRO Çözüldü Npc itemlere blue sonrası gameserver kapanıyor

Türk Lirası
0.00₺

buradaki videoya göre npcdeki itemleri fb yaptım videodaki gibi nazif ile sql düzenle yaptım ama gameserver kendiliğinden kapanıyor bir hata vermiyor sadece server cord established : 3 yazıyor
Server files da ki fatallogta bu şekilde;

SQL:
İçeriği görebilmek için Giriş yap ya da üye ol.

9Degre silmedinmi 9degre itemini atmışsın şimdi kontrol ettim bakEkli dosyayı görüntüle 19555
Sen ilk kodu verince yapmıştım o yüzden silmeden direkt yapmıştım 😂 Bende gözükmüyor statlar ama sonuç olarak yardımcı olmuş oldun eline koluna ilgine sağlık bu kademe kademe degre blue verme işini bu videodaki program ile mi yapayım yoksa başka program var mı? Belki de ben hatalı girmiş olabilirim örneğin; LA iteme SA kodu gibi o yüzden başka program yoksa bu videodaki program ile tekrar deneyeceğim sadece örneğin 1DG seti yapacağım ve deneyeceğim eğer oluyorsa dikkatli şekilde tamamlamaya çalışacağım

Oyla 0
Sen ilk kodu verince yapmıştım o yüzden silmeden direkt yapmıştım 😂 Bende gözükmüyor statlar ama sonuç olarak yardımcı olmuş oldun eline koluna ilgine sağlık bu kademe kademe degre blue verme işini bu videodaki program ile mi yapayım yoksa başka program var mı? Belki de ben hatalı girmiş olabilirim örneğin; LA iteme SA kodu gibi o yüzden başka program yoksa bu videodaki program ile tekrar deneyeceğim sadece örneğin 1DG seti yapacağım ve deneyeceğim eğer oluyorsa dikkatli şekilde tamamlamaya çalışacağım
Her degrenin kendi bluesini veren paylaşım varmı bilmiyorum :)

Oyla 0
Her degrenin kendi bluesini yapıcaksan o programdan tek tek yapmannlazım
Teşekkür ederim konuyu çözüldü olarak değiştirebilirsiniz
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@Thor 8dg set acc weapon hepsini videodaki program ile yaptım oldu kendi degresine göre ama npc de iç statlar 0 görünüyor npcden aldıktan sonra ışınlanınca %100 görünüyor npc de gözükmez mi %100?

Oyla 0
Geri
Üst Alt