Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

vSRO Çözüldü Survival Event ile ilgili

Türk Lirası
0.00₺
Merhaba bu konudaki gibi survival event eklemek istedim ama sorunlar yaşadım yardımcı olabilir misiniz?
Ziyaretçiler için gizlenmiş link,görmek için Giriş yap veya üye ol.

@Dorth The Survival Arena registration is now open. Registration for the Survival Event will end in 5 minutes.! ve 1 minute notice geliyor ama main menü > event register > Survival Arena > Register tıklıyorum Event not found bildirimi geliyor
Hatta The Survival Arena has Closed Register noticesi de geliyor

5 dakika dediği zaman eventa kayıt olmayı denedim 1 dakika dediği zaman da kayıt kapandığı zaman da denedim ama her türlü Event not found yazıyor
// Edit 1 \\
SQL:
İçeriği görebilmek için Giriş yap ya da üye ol.
SQL:

Çok fazla Suvival bu şekilde kelime vardı hepsini Survival olarak düzelttim çalıştı
// Edit 2 \\
Şimdi de OpenEventRegistrationStart5m ile OpenEventRegistrationStart1m noticeleri gelmiyor
Regist_SurvivalArena
EventRegistrationStatus
// Edit - 3 \\
Yukarıda belirttiğim 5 minute ile 1 minute bildirimi gelmedi ama _StartSurvivalArena çalıştı.
Skill bekleme sayacı çalışıyordu ama o sayaç işlediği halde ben karşı rakibe saldırabildim ve buff basabildim.
Skill bekleme sayacından sonra sayaç 00:00 olarak sabit bir şekilde duruyor.
Rakibi öldürdükten sonra rakip oyuncu hemen geri kalkabiliyor cooldown çalışmıyor
Rakibi öldürdüğüm de event point veriyor sağ taraftaki kill counter çalışıyor karakter suitli
Süresi geldiğinde event bitti ve ödüller cheste geldi

Close Skill prosedürü çağırdın mı? Event başlama saati mesela 21.00 Close skill prosedürünü de 21.00 a ayarlıyacaksın ardından 1 dakika sonra skill open prosedürünü cağracaksın maxiguard panelinden skill limitleme region id girmen gerekli

Oyla 0
Close Skill prosedürü çağırdın mı? Event başlama saati mesela 21.00 Close skill prosedürünü de 21.00 a ayarlıyacaksın ardından 1 dakika sonra skill open prosedürünü cağracaksın maxiguard panelinden skill limitleme region id girmen gerekli
Evet hepsini de yaptım

Oyla 0
şuanda ne çalışmıyor ?
Kayıt olduktan sonra 5 dakika sonra survival başlayacak ile 1 dakika notice gelmiyor.
Survival arena başlayınca 1 dakikalık skill kapatma çalışmıyor skill basabiliyorum ve rakibe saldırabiliyorum.
1 dakikalık skill için vermiş olduğumuz sayaç çalışıyor ama sonrasında sıfırlanıp örneğin 15 dakika sayaç işlemiyor 00:00 da sabit kalıyor.

Oyla 0
Panelden Skill Limitleme>Komutla Skill kullanımına açıp/kapatılacak Özel Regionlar/Worldler (Eventler için) buraya region girmeniz gerek

Oyla 0
Panelden Skill Limitleme>Komutla Skill kullanımına açıp/kapatılacak Özel Regionlar/Worldler (Eventler için) buraya region girmeniz gerek
Evet buraya da ekledim 25580 region id girdim
MaxiGuard_User.dbo_Scheduler tablosunun toplu şekilde ekran fotoğrafını atabilir misiniz sıralamaya bakmak istiyorum exec komutların

Oyla 0
exec SRO_VT_DORTH.dbo_SurvivalSkillClose1m

SRO_VT_DORTH= oluşturduğun Veritabanı
dbo_SurvivalSkillClose1m = Oluşturduğun Prosedür
Nasıl yanlış olabilir ki

SQL:

Komutu Manuel Olarak Çalıştırmayı Dene

Oyla 0
@Dorth Hallettim exec e openskill komutunu eklememişim 😂 Her şey tamam sadece öldükten sonra hemen geri kalkıyor bende 15 saniye girmiştim ama hemen kalkıyor

Oyla 0
Geri
Üst Alt