Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

vSRO Çözüldü town atmadan box kullanımı

deniz8

.
Arkadaşlar selamlar,

Bir box yapmak istiyorum sağ tıkladığında town atmak yerine direkt işlevini yerine getirsin. Yaptığım boxlarda town atıyor ve boxun içine koyduğum itemleri cheste yolluyor onun yerine town atmadan direkt cheste ekletmek istiyorum. Canlı olarak cheste eklemeyi guardlar sağlıyor zaten ama boxu kullanımında town atmasını nasıl engelleyebilirim? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Şuanlık kguard özelinde gidiyorum ama bu geliştirme guarddan bağımsız olduğunu düşünüyorum açıkçası itemleri chestte gönderirken hangi guard varsa onun addchest SP sini kullanacağım. Buradaki olay town atmadan yaptırabilmek yanlışta düşünüyor olabilirim :)

Şuanlık kguard özelinde gidiyorum ama bu geliştirme guarddan bağımsız olduğunu düşünüyorum açıkçası itemleri chestte gönderirken hangi guard varsa onun addchest SP sini kullanacağım. Buradaki olay town atmadan yaptırabilmek yanlışta düşünüyor olabilirim :)
Tamam O Scroll örneği ile yapabilirsin

Geri
Üst Alt