Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

vSRO Paylaşım ❗ [𝗡𝗲𝘄 𝗧𝗲𝗹𝗲𝗽𝗼𝗿𝘁𝘀 𝟰𝗫]

Merhabalar arkadaşlar teleportlarda hiç bir sorun yoktur tek yapmanız gereken patch atıp hangi teleportu kullanmak istiyorsanız teleportunuza o bsr yolunu vermeniz klasör içerisinde teleportların bsr yollarını görsellerinin üzerine yazdım kullanacak arkadaşlara hayırlı olsun iyi forumlar. :)

Ekli dosyayı görüntüle 16111Ekli dosyayı görüntüle 16112
Ekli dosyayı görüntüle 16115Ekli dosyayı görüntüle 16116

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

çok güzel bir paylaşım olmuş teşekkürler <3

teşekkürler
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

teşekkürler eline sağlık

مرحبًا أيها الأصدقاء ، لا توجد مشكلة في النقل الآني ، كل ما عليك فعله هو التصحيح والمحول الآني الذي تريد استخدامه ، وإعطاء مسار bsr هذا إلى النقل الآني الخاص بك ، لقد كتبت مسارات bsr الخاصة بالنقل الآني على صورهم في المجلد.:)

[ATTACH = ممتلئ] 16111 [/ ATTACH] [ATTACH = ممتلئ] 16112 [/ ATTACH]
[ATTACH = ممتلئ] 16115 [/ إرفاق] [إرفاق = ممتلئ] 16116 [/ إرفاق]

[SPOILER = "DOWNLOAD / DOWLAND"] [/ SPOILER]​
[سبويلر = "تنزيل / أرض"]
*** نص مخفي: لا يمكن اقتباسه. ***

[/المفسد]

Merhabalar arkadaşlar teleportlarda hiç bir sorun yoktur tek yapmanız gereken patch atıp hangi teleportu kullanmak istiyorsanız teleportunuza o bsr yolunu vermeniz klasör içerisinde teleportların bsr yollarını görsellerinin üzerine yazdım kullanacak arkadaşlara hayırlı olsun iyi forumlar. :)

Ekli dosyayı görüntüle 16111Ekli dosyayı görüntüle 16112
Ekli dosyayı görüntüle 16115Ekli dosyayı görüntüle 16116

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

güzel paylaşım

Geri
Üst Alt