Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

Satış vSRO - FGW / Dungeon Captcha Security System

Hades

Developer
.
Forgotten World & Dungeon'larda Benzersiz Captcha Koruması ile Serverınızı Botlardan Korumaya Hazır mısınız?

Hilelerle dolu otomatik botlardan sıkıldınız mı? Artık Forgotten World veya diğer dungeonlarda tamamen sizin kontrolünüzde ve gerçek oyuncuların ön planda olduğu bir deneyim zamanı! Özel geliştirilmiş Captcha koruması sayesinde, botlardan tamamen sıyrılın.

Bu sistem, sadece botları engellemekle kalmaz, aynı zamanda sunucunuzun eşsizliğini ve güvenliğini de garanti altına alır. PhBot ve diğer otomatik programlara karşı tam koruma sağlayarak, sunucunuzu sadece en gerçek oyunculara açık hale getirir!

Oyuncu karakterini bot uygulamasına bırakıp PC başından uzaklaşsa bile bu sistem sayesinde dungeon'a giriş yapmak hiçte kolay olmayacak :)

Fiyat bilgisi için discord üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

Discord: hades.cerberus

Forgotten World & Dungeon'larda Benzersiz Captcha Koruması ile Serverınızı Botlardan Korumaya Hazır mısınız?

Hilelerle dolu otomatik botlardan sıkıldınız mı? Artık Forgotten World veya diğer dungeonlarda tamamen sizin kontrolünüzde ve gerçek oyuncuların ön planda olduğu bir deneyim zamanı! Özel geliştirilmiş Captcha koruması sayesinde, botlardan tamamen sıyrılın.

Bu sistem, sadece botları engellemekle kalmaz, aynı zamanda sunucunuzun eşsizliğini ve güvenliğini de garanti altına alır. PhBot ve diğer otomatik programlara karşı tam koruma sağlayarak, sunucunuzu sadece en gerçek oyunculara açık hale getirir!

Oyuncu karakterini bot uygulamasına bırakıp PC başından uzaklaşsa bile bu sistem sayesinde dungeon'a giriş yapmak hiçte kolay olmayacak :)

Fiyat bilgisi için discord üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

Discord: hades.cerberus

Hacımm hayırlı satışlar <3

Hayırlı satışlar ve bol kazançlar dilerim :)

Hayırlı satışlar kardeşim.

Kod sorgusunu geliştir, daha önce bunlar çözümlendi çünkü yapmışken tam kapsamlı yap.

Hayırlı satışlar kardeşim.

Kod sorgusunu geliştir, daha önce bunlar çözümlendi çünkü yapmışken tam kapsamlı yap.
Aşabileceklerini düşünmüyorum baya uğraşmak gerekir 😄. zaten genel botla dungeon engelleme işlevini yerine getiriyor. Sıkıntı yok yani 👍

Geri
Üst Alt