Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

ELİTE vSRO | Silkroad Item Export Tool

ELİTE
Dosya Adı:​
Silkroad Item Export Tool (Beta)​
Dosya İçeriği:​
.exe​
Download:​
*** Hidden text: cannot be quoted. ***

*** Hidden text: cannot be quoted. ***​
Dosya Amacı:​
Item Çıkarma​
VirüsTotal:​
Clean Exe -> VirüsTotal
Pack Exe -> VirüsTotal
400 Parça Dress -> VirüsTotal

Herkese Merhaba! Sevgili vSRO.ORG Ailesi!

Uzun bir zamandır üzerinde çalıştığım Silkroad Item Export Tool'un Beta versiyonunu sizinle paylaşmaktan heyecan duyuyorum. Bu araç, Silkroad Online oyunundaki eşyaları kolayca dışa aktarmanıza ve bu verileri ayrıştırmanıza olanak tanır. Özellikle geliştiricileri için büyük bir kolaylık sağlayacağını düşünüyorum.
Bu forum ile birlikte daha iyi ve nice güzel paylaşımlarda tekrar görüşmek dileğiyle... Şimdiden geri bildirimleriniz için teşekkür ederim!
Discord Topluluğumuza katılmayı ertelemeyin...:cool:

Özellikler:

+Kolay Kullanım: Basit ve kullanıcı dostu arayüz.
+Sık Güncellemeler: Olabildiğince geri bildirimler doğrultusunda iyileştirmeler ve yeni özellikler eklenecek.

Geri Bildirim:

+Hata Raporları: Karşılaştığınız herhangi bir hata varsa, mümkünse ekran görüntüsü ile birlikte paylaşın.

Dikkat :

+Beta Aşamasındadır.Hatalar içerebilir!
+Şuan Global Sürümleri Desteklememektedir!
+vSRO sürümlerinde test edilmiştir!
+Tüm sorumluluk size aittir.
+Bu araç ile gerçekleştirilen tüm işlemlerden
Forum,Forum Yönetimi ve Şahsım hiçbir şekilde sorumlu TUTULAMAZ.!

Rar Şifresi :
vSRO.Org-TALENT

Sistem Gereksinimleri:
.NET Framework 4.8

Keyifli Forumlar.
İyi Günler.
thanks U

Geri
Üst Alt