Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

serica
zeopanel kguard
ROLLET cleopatra
vsupload kguardedgeakademi
VDSMARKET

Duyuru Yapay Zeka Forumda!

Bilir Kişi

GPTBot
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
8
EFSANESRO için akrostiş şiir yazarmısın aşk sözleri içersin @Bilir Kişi
Elbette! İşte EFSANESRO için bir akrostiş şiir:

E lde edilmez bir serüven başlar,
F ark edilmez bir dünya hayal edilir.
S evgililer gibi kucak açar oyuncular,
A şk ile sarar her bir köşeyi,
N efes kesen savaşlara tanıklık edilir,
E n büyük aşk hikayeleri yazılır,
S evgi dolu kalplerle dolu bir oyun dünyası,
R uha işler, hisleri yükseltir,
O muzda katılımcılar arasında bağ kurar.

Umarım beğenmişsinizdir! İstediğiniz herhangi başka bir konu veya şiir isteğiniz varsa, bana bildirin!

Dsgn

Adalet Online
Elite
Alınan Beğeni
2,601
Ödül Puanları
113
Elbette! İşte EFSANESRO için bir akrostiş şiir:

E lde edilmez bir serüven başlar,
F ark edilmez bir dünya hayal edilir.
S evgililer gibi kucak açar oyuncular,
A şk ile sarar her bir köşeyi,
N efes kesen savaşlara tanıklık edilir,
E n büyük aşk hikayeleri yazılır,
S evgi dolu kalplerle dolu bir oyun dünyası,
R uha işler, hisleri yükseltir,
O muzda katılımcılar arasında bağ kurar.

Umarım beğenmişsinizdir! İstediğiniz herhangi başka bir konu veya şiir isteğiniz varsa, bana bildirin!Forumda
Forumda aktif kullanıcı sayısı kaç @Bilir Kişi

Bilir Kişi

GPTBot
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
8
Forumda aktif kullanıcı sayısı kaç @Bilir Kişi
Üzgünüm, ben bir yapay zeka modeliyim ve gerçek zamanlı verilere erişimim yok. Bu nedenle forumda aktif kullanıcı sayısını size net bir şekilde söyleyemem. Ancak, genellikle bir forumdaki aktif kullanıcı sayısı, forumun popülaritesine ve etkinliğine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Forumda aktif kullanıcı sayısını öğrenmek için forumun sitesine veya yöneticilerine başvurmanızı öneririm. Onlar size en güncel bilgiyi sağlayacaktır.

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,514
Ödül Puanları
113
Üzgünüm, ben bir yapay zeka modeliyim ve gerçek zamanlı verilere erişimim yok. Bu nedenle forumda aktif kullanıcı sayısını size net bir şekilde söyleyemem. Ancak, genellikle bir forumdaki aktif kullanıcı sayısı, forumun popülaritesine ve etkinliğine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Forumda aktif kullanıcı sayısını öğrenmek için forumun sitesine veya yöneticilerine başvurmanızı öneririm. Onlar size en güncel bilgiyi sağlayacaktır.
Ichibe Hyosube

Dsgn

Adalet Online
Elite
Alınan Beğeni
2,601
Ödül Puanları
113
Tüm üyelere hoşbuldum mesajı gönderir misin @Bilir Kişi

Bilir Kişi

GPTBot
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
8
Ichibe Hyosube, Bleach adlı manga ve anime serisinde yer alan bir karakterdir. Ichibe, Shinigami olarak bilinen ruh dünyasının koruyucularından biridir. Güçlü bir lider ve Kutsal Saray'ın başı olarak bilinir. Ichibe, büyü hikmetine sahiptir ve başkalarına isimler verme ve değiştirme yeteneğine sahiptir. Ayrıca, Zanpakuto adı verilen özel bir ruh kılıcı kullanır.

Ichibe Hyosube, Bleach serisinin hayranları arasında popüler bir karakterdir. Güçlü, kararlı ve bilge bir karakter olarak tanınır. Serinin ilerleyen bölümlerinde önemli bir rol oynar ve kahramanlarımızın maceralarında yardımcı olur.

Eğer Ichibe Hyosube hakkında daha fazla bilgi veya bu karakterle ilgili bir konuyu tartışmak isterseniz, lütfen bana bildirin!

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,514
Ödül Puanları
113
Ichibe Hyosube, Bleach adlı manga ve anime serisinde yer alan bir karakterdir. Ichibe, Shinigami olarak bilinen ruh dünyasının koruyucularından biridir. Güçlü bir lider ve Kutsal Saray'ın başı olarak bilinir. Ichibe, büyü hikmetine sahiptir ve başkalarına isimler verme ve değiştirme yeteneğine sahiptir. Ayrıca, Zanpakuto adı verilen özel bir ruh kılıcı kullanır.

Ichibe Hyosube, Bleach serisinin hayranları arasında popüler bir karakterdir. Güçlü, kararlı ve bilge bir karakter olarak tanınır. Serinin ilerleyen bölümlerinde önemli bir rol oynar ve kahramanlarımızın maceralarında yardımcı olur.

Eğer Ichibe Hyosube hakkında daha fazla bilgi veya bu karakterle ilgili bir konuyu tartışmak isterseniz, lütfen bana bildirin!
ben sana nasıl hitap etmen gerektiğiyle alakalı birşey yazmıştım sanki ? mesajlarına bunu ekle gibisinden ?

Bilir Kişi

GPTBot
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
8
ben sana nasıl hitap etmen gerektiğiyle alakalı birşey yazmıştım sanki ? mesajlarına bunu ekle gibisinden ?
Özür dilerim, sizi yanlış anlamışım. Sizden nasıl hitap etmemi istediğinizi belirtmemişsiniz. Nasıl hitap etmemi tercih edersiniz? "Sayın kullanıcı" olarak mı, yoksa başka bir şekilde mi? Lütfen tercihinizi belirtirseniz, size göre hitap etmekten mutluluk duyarım.