Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

vSRO Çözüldü Npc itemlere blue sonrası gameserver kapanıyor

Türk Lirası
0.00₺

buradaki videoya göre npcdeki itemleri fb yaptım videodaki gibi nazif ile sql düzenle yaptım ama gameserver kendiliğinden kapanıyor bir hata vermiyor sadece server cord established : 3 yazıyor
Server files da ki fatallogta bu şekilde;

SQL:
İçeriği görebilmek için Giriş yap ya da üye ol.

buradaki videoya göre npcdeki itemleri fb yaptım videodaki gibi nazif ile sql düzenle yaptım ama gameserver kendiliğinden kapanıyor bir hata vermiyor sadece server cord established : 3 yazıyor

SQL:

Hata mesajı eklediğin blue ile ilgili durmuyor

Doru item türlerini seçtiğinden emin ol işlem yaparken tekrar dene balalım

Oyla 0

SQL:

SMC açtığınız ID ile giriyorsunuz, değil mi? Global Manager ya da Admin hesabından oyuna girdiğiniz için bu hatayı alıyorsunuz. Dediğiniz blue item'le hiçbir alakası yok. O yüzden normal karakter ile girin ve deneyin, daha emin olabilirsiniz.

Oyla 0
Hata mesajı eklediğin blue ile ilgili durmuyor

Doru item türlerini seçtiğinden emin ol işlem yaparken tekrar dene balalım
Bu işlemden önce gameserver açılıyor oyuna giriyordum bu işlemi yaptıktan sonra gameserver açılmadı acaba eskiden kalmış başka bir şey olabilir mi ki sql düzenle dedikten sonra mı oldu ki acaba 4 saat boyunca tek tek 1’den 9’a kadar blue yapmıştım 😂
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

SMC açtığınız ID ile giriyorsunuz, değil mi? Global Manager ya da Admin hesabından oyuna girdiğiniz için bu hatayı alıyorsunuz. Dediğiniz blue item'le hiçbir alakası yok. O yüzden normal karakter ile girin ve deneyin, daha emin olabilirsiniz.
Efendim oyunu başlatamıyorum ki tüm hepsini çalıştırıyorum beş saniye sonra gameserver kapanıyor yani oyunu açamıyorum

@Thor aklıma şu geliyor yedek VT_SHARD restore edip yüklesem ve hiç bir tablo düzenmelemesi yapmadan yani blue filan eklemeden Nazif programından sql düzenle desem ve öyle kontrol etsem nasıl olur? Db bozmaz derseniz bir öyle denemek istiyorum eğer hata vermez oyun açılırsa mevzu eklemiş olduğum blueden kaynaklı olduğunu anlamış olurum sanırım?

Oyla 0
Bu işlemden önce gameserver açılıyor oyuna giriyordum bu işlemi yaptıktan sonra gameserver açılmadı acaba eskiden kalmış başka bir şey olabilir mi ki sql düzenle dedikten sonra mı oldu ki acaba 4 saat boyunca tek tek 1’den 9’a kadar blue yapmıştım 😂
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Efendim oyunu başlatamıyorum ki tüm hepsini çalıştırıyorum beş saniye sonra gameserver kapanıyor yani oyunu açamıyorum

@Thor aklıma şu geliyor yedek VT_SHARD restore edip yüklesem ve hiç bir tablo düzenmelemesi yapmadan yani blue filan eklemeden Nazif programından sql düzenle desem ve öyle kontrol etsem nasıl olur? Db bozmaz derseniz bir öyle denemek istiyorum eğer hata vermez oyun açılırsa mevzu eklemiş olduğum blueden kaynaklı olduğunu anlamış olurum sanırım?
son durum nedir

Oyla 0
Hallettim en son söylemiş olduğum işlemi yaptım sorun bluedan kaynaklı npcde bulunan itemlere daha kolay yoldan nasıl blue verebilirim dün gece 4 saat tek tek uğraşmıştım ama bir yerde hata yapmışım demek ki var mı başka bir yolu
1 ile 9 arasında vericeksen

Db to Media İle Pacht Atmayı unutma

SQL:

Oyla 0
Geri
Üst Alt