Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

Satış Dsgn Oyun ve Edit Hizmetleri Fransa Lokasyon Kaliteli ve Müşteri Odaklı Hizmet 7/24 Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmeti

Hızlı ve güvenilirlik için teşekkür ederim. Ayrıca seçin konusunda ve başlangıç konusunda ekstra yardımların için özellikle teşekkür eder herkese tavsiye ederim

@Adalet benim yüzümden nickini degişmedin demi :)
Elite üyeliğin verdiği haklarını kullanıyorum seninle ilgisi neden olsun :)
Hızlı ve güvenilirlik için teşekkür ederim. Ayrıca seçin konusunda ve başlangıç konusunda ekstra yardımların için özellikle teşekkür eder herkese tavsiye ederim
Rica ederim daha hızlı teslimat edemedğim için kusura bakmayın :) Memnun edebildiğimiz için mutluyuz daima daha iyisi için uğraşıyoruz

Kesinlikle tavsiye ederim işinin hakkını fazlasını yapan biri hiç şüphe etmeden çalışabilirsiniz.
Sizi memnun edebiliyorsam mutluyum elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz teşekkür ederiz

Desteği ve yardımları için teşekkür ederiz başarılı (y):cool:

Üstad ben 5000TL Fiyatı olan pakete bakıyorum, 2000-3000 User + Kguard yazıyor. ve kguard sistemininden ortalamayı alarak 2500 kişilik guardı seçtiğimde 7.000TL Yazıyor, Fiyatlar güncelmi acaba ?
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Üstad ben 5000TL Fiyatı olan pakete bakıyorum, 2000-3000 User + Kguard yazıyor. ve kguard sistemininden ortalamayı alarak 2500 kişilik guardı seçtiğimde 7.000TL Yazıyor, Fiyatlar güncelmi acaba ?
Sadece guard fiyatı 7000 KguardEDGE'de ondan merak ettim açıkcası

Geri
Üst Alt