Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

Satış Dsgn Oyun ve Edit Hizmetleri Fransa Lokasyon Kaliteli ve Müşteri Odaklı Hizmet 7/24 Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmeti

Server aldımçok ilgili arkadaşlar mükemmel ötesi her konuda yardımcı oluyorlar. Bölesi zor bulunur başarılar Rabbim yolunuzu açık etsin inşallah
Estağfurullah hiç kimse mükemmel değildir sadece biz işimizi severek en iyisini yapmak için her gün daha çok uğraşıyor sizi memnun etmek için çabalıyoruz teşekkür ederim sizede başarılar dilerim :)

Yaklaşık 7 aydır Semih bey den sunucu almaktayım ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim bu işe yeni atılıcaklara tavsiye ediyorum

Yaklaşık 7 aydır Semih bey den sunucu almaktayım ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim bu işe yeni atılıcaklara tavsiye ediyorum
7 aylık serüvenimizde sizi memnun etmek bize sadece gurur vermekte daha nice 7 aylara :)

Kendileri bize server hakkında çok yardımcı oldular ve 7/24 destek sağladılar gayet kaliteli ve istediğimiz hizmeti hızlıca aldığımızdan dolayı kendilerine çok teşekkür ederiz

Kendileri bize server hakkında çok yardımcı oldular ve 7/24 destek sağladılar gayet kaliteli ve istediğimiz hizmeti hızlıca aldığımızdan dolayı kendilerine çok teşekkür ederiz
Rica ederim 7/24 teknik desteğimiz her zaman her daim yanınızdayız! İyi oyunlar Dilerim..

Kendisinden sunucu satın aldım 7/24 destek verdiler. Saolsun kendisi baya yardımcı oldu ilgilendi geri dönüşleri olsun düşünmeden tercih edebilirsiniz

Kendisinden sunucu satın aldım 7/24 destek verdiler. Saolsun kendisi baya yardımcı oldu ilgilendi geri dönüşleri olsun düşünmeden tercih edebilirsiniz
Rica ederim memnun edebilmek bizi mutlu ediyor:) teşekkürler...

Hobi ve öğrenim amaçlı kendisinden sunucu satın aldım, Her konuda yardımcı oluyor yoğunluğunda bile elbet bi fırsat bulup dönüş sağlıyor. Bu işin vakkosusun benim için. Allah kazancını arttırsın.. Kazandığın para helaldir. :coffee::love:

Geri
Üst Alt