Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

Satış Dsgn Oyun ve Edit Hizmetleri Fransa Lokasyon Kaliteli ve Müşteri Odaklı Hizmet 7/24 Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmeti

Müşteri deneyimi çok iyi gece 5'te bile yazsam geri dönüş yapılıyor anında kaliteli işçilik teşekkürler.
Rica Ederim benim uyduğum ve uyandığım saati kendim dahi bilmiyorum kısa sürede dönüş sağlanıyor el telefona ve bilgisayara düşüyor :)

Ellerine sağlık hemen teslim aldım teşekkürler dsgn bilişim😊
Rica ederim ortalama bir kurulum 1-2 saat arası oluyor baştan sona olduğu için daha hızlı olmaya çalışacağım :)

Sunucu edit işlerinde gösterdiğiniz özveri ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim DSGNBILISIM. Sizin bilgi ve tecrübeniz sayesinde projelerimiz sorunsuz bir şekilde ilerliyor. Desteğiniz ve rehberliğiniz, ekibimiz için büyük bir değer. İyi ki varsınız!

Sunucu edit işlerinde gösterdiğiniz özveri ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim DSGNBILISIM. Sizin bilgi ve tecrübeniz sayesinde projelerimiz sorunsuz bir şekilde ilerliyor. Desteğiniz ve rehberliğiniz, ekibimiz için büyük bir değer. İyi ki varsınız!
Rica ederim elimizden geleni yapmaya hazırız hayalleriniz gerçek olması için biz her daim buradayız ☺️

Sunucular tertemiz çalışıyor, aktif olarak kullanıyorum çok memnunum . Uzun süre de çalışmayı düşünüyorum , çalışmak için de herkese öneririm . Bol kazançlar iyi çalışmalar .

Sunucular tertemiz çalışıyor, aktif olarak kullanıyorum çok memnunum . Uzun süre de çalışmayı düşünüyorum , çalışmak için de herkese öneririm . Bol kazançlar iyi çalışmalar .
Teşekkür ederim. Gerekli donanıma sahip ve yeterli OVH sunucularını size sunmaya elimizden gelen gayreti göstermeye devam ediyoruz. Hayırlı işleriniz sizlere de olsun.

Aldığım sunucudan memnunum tavsiye ederim problem çıkmadığı sürece DSGN ile devam:)

Geri
Üst Alt